Odgovori 412 postova
Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Kufi » pre 7 godine

    Leg'o jos jedan komad opreme, elasticne trake. :013:

    Slika
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • VecaPereca
    Amater
    Amater
    Postovi: 148
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od VecaPereca » pre 7 godine

    Lepo!

    Nego hdetoh da te pitam da mi poslajes neki pouzdani sajt o teretanama da malo procitam pre nego sto je jednog dana uputim. Ima toga mnog na internet pa ne znam sta bih pre citala.
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Na klupi ti zavidim (jer nemam gde jos i nju da uturim), a gume imam i ja i zaista su fenomenalne. Vodi racuna da ti ne ostaju izlozene suncu, da ne bi gubile elasticnost, a mozes povremeno i malo da ih castis tankim premazom glicerina (apotekarskog), da ti duze traju.

    Pump on! :headbang:
    Slika
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od dudank » pre 7 godine

    Otreznio se ili si tu spravu za mučenje kupio pjan? :)

    Kako sad s kilogramima, uticali praznici, tako to? (Pitam formalno, ne treba ni da odgovaraš... ako se ja pitam, više uživam kad pročitam da se neko lepo proveo, najeo, napio. :) )
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Debeliccka » pre 7 godine

    Ove trake su odlične.
    Možeš da ih koristiš da vežeš pivo u gepeku, da ti se flaše ne polupaju.. Znači za takozvano fiksiranje piva.
    U zdravlju da ih koristiš! :pivo:
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Kufi » pre 7 godine

    Ove trake su odlične.
    Možeš da ih koristiš da vežeš pivo u gepeku, da ti se flaše ne polupaju.. Znači za takozvano fiksiranje piva.
    U zdravlju da ih koristiš! :pivo:
    Hvala! :pivo:
    Lepo!

    Nego hdetoh da te pitam da mi poslajes neki pouzdani sajt o teretanama da malo procitam pre nego sto je jednog dana uputim. Ima toga mnog na internet pa ne znam sta bih pre citala.
    Ja sam dosta posjecivao ovaj sajt dok sam mrsao:
    https://www.fitnessblender.com/
    Imas masu treninga razlicitih tipova, cak i recepte za jela. Jedino sto je sajt na engleskom, pa ne znam koliko ces razumjeti.
    Na klupi ti zavidim (jer nemam gde jos i nju da uturim), a gume imam i ja i zaista su fenomenalne. Vodi racuna da ti ne ostaju izlozene suncu, da ne bi gubile elasticnost, a mozes povremeno i malo da ih castis tankim premazom glicerina (apotekarskog), da ti duze traju.

    Pump on! :headbang:
    Hvala Yo-Yo! :)
    Sto se tice kulupe kada zavrsim sa treningom sklonim je u kraj i ne zauzima ona puno prostora. Ne znam kakvo je tvoje stambeno pitanje, ali ako vas ne zivi 10 u kuci ne trebao biti problem da se ubaci klupa. :)
    Otreznio se ili si tu spravu za mučenje kupio pjan? :)

    Kako sad s kilogramima, uticali praznici, tako to? (Pitam formalno, ne treba ni da odgovaraš... ako se ja pitam, više uživam kad pročitam da se neko lepo proveo, najeo, napio. :) )
    Ovu spravu sam kupio trijezan ko efendija. :D
    Dobra je u kombinaciji sa tegovima. Kada se krivulje opterecenja ne preklapaju dodas traku ili sajlu da dobijes isti intezitet cijelom putanjom. :)

    A kilogrami tu i tamo, nabacim malo pa skinem.....rvemo se. :D A i nije bilo nekih krkanja ove zime. Bilo je za Bozic, malo za NG, i bice za Jovandan. I to je to. :)
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Sto se tice kulupe kada zavrsim sa treningom sklonim je u kraj i ne zauzima ona puno prostora. Ne znam kakvo je tvoje stambeno pitanje, ali ako vas ne zivi 10 u kuci ne trebao biti problem da se ubaci klupa. :)
    Morala bih malo da "preformulisem" raspored po kuci, jer mi vec u "javnoj sobi" (dnevna+kuhinja+trpezarija) dominantnu poziciju drzi spinning bicikl (moja ljubaW, ruzan, k'o da je ispao iz teretana s kraja 80tih il' pocetka 90tih, al' ima zamajac od 25kg spram ovih obicnih sa zamajcem do 10kg), a izmedju garniture i sanka mi je uglavljen veliki kockasti fokuser koji mlatim zivaca radi.

    Edit spiska za 2017: nadji resenje i pocasti se klupom :pivo:
    Slika
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Debeliccka » pre 7 godine

    Samo da te obavestim da ponovo radi bioskop...
    8)
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Kufi » pre 7 godine

    Slika
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Kufi » pre 7 godine

    Zadnja dva dana sam na nekom smecu od hrane (parizeri, salame, pastete....) i danas mi se poklopise i kosarka i teretana. Kada nisam lipso...
    Ne znam kako sam nekada ranije mogao da funkcionisem na ovakvoj hrani.
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Na leru, rodjace! :cry:

    Moze se prezivljavati na tim glupostima, ali se ne moze kvalitetno funkcionisati. Tema tu sta kvalitetno da te nahrani, samo ti zakrpi rupu u stomaku. A na zalost, mnogi se danas samo krpe...
    Slika
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Debeliccka » pre 7 godine


    Ne znam kako sam nekada ranije mogao da funkcionisem na ovakvoj hrani.
    Podsetnik:
    Pa nisi ni funkcionisao! Ako se ne varam dogurao si do 140 kila ili koliko već beše, a nisu ti ni nalazi bili neki... Ko kaže da si funkcionisao?!
    Ajd zdravo! :mahalo:
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Kufi » pre 7 godine

    Bio sam ziv, disao sam, srce mi je kucalo....znaci funkcionisao sam nekako. :D

    Bez zezanja, ja sa svojih 145 kg (koliko sam imao na maksimali) nisam bio ni blizu fizicki aktivan kao sada, ali nisam se nikada osjecao umorno i zanemocalo. Zivio sam zivot kao i svi ostali ljudi. Nisu mi jasni likovi koji smrsaju po 30-40 kg i kazu kako im se zivot drasticno promijenio. I jos kad pocnu da mi to uporedjuju sa vrecom brasna, kazu nosio si je naledjima i sad kad si je skinuo mora ti biti mnogo lakse. Pa skidao sam je mjesecima, nisam je skinuo preko noci da osjetim toliku promjenu. :zuba:


    Jedna stvar mi je zapala za oko vezano za UN dijetu. Citajuci jelovnike u dnevnicima vidim da je skoro svima dnevni unos hrane oko 1100-1300 kcal. Ljudi moji za to vam nije potrebno nikakvo posebno kombinovanje namirnica. Sa toliko malo kalorija smrsali bi i pilici. :D
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od dudank » pre 7 godine

    Kufi, ne greši dušu, ima nas raznih! 8)

    Naravno da promena ne nastupi preko noći, ali vala odlično pamtim kako mi je bilo. Bukvalno sam bila invalid koji ne može dugo da hoda, ne daj bože da potrči ili zaigra, zadihala bih se pri najmanjem naporu, zaradila sam išijas, stradao mi je desni meniskus... pa kad se setim toga i uporedim sa ovim sad, i te kako imam utisak da sam svalila sa sebe bar džakče. A išijas čak radi vrlo precizno - do 56 kila ga nemam, preko 56 se uključuje na dugme.

    Da se razumemo, ti si mlađi i pretpostavljam da se u mladosti i kilogrami nose mnogo lakše, pričam u svoje ime, ne u tvoje. :)
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Kufi protiv opake nemani (Spamuj me Stojane)

    od Debeliccka » pre 7 godine

    I ja sam nešto slično htela da dodam na ovaj tvoj novi post.
    Ti si bio mlad, i još uvek si, i naravno da nije bilo ozbiljnih problema (a nisi ni imao 200 kila).. Ali zamisli da si 145 kg imao od dvadesete do četrdesete godine života! Nema šanse da bi imao puni kvalitet života i zdravlja.
    No, pre svega, ono što sam htela da kažem u prethodnom komentaru kada sam napisala da nisi funkcionisao je sledeće: nisam ni mislila da si bio bolestan ne daj Bože ili da si otežano obavljao svakodnevne aktivnosti, to nikako jer si mlad. Mislim da nisi funkcionisao jer te je loša ishrana i terala da se gojiš i jedeš prekomerno i tako dođeš do tih kilograma.

    Ali, kako hoćeš, uvek možeš da se vratiš na 145, to je lako! :-P 8)
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
Odgovori 412 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: _Debeljuca_ i 12 gostiju