Odgovori 246 postova
Irreversible
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Jelena, potpuno se slazem da su vremena bitna i da ne bi bilo lose da vodim racuna o tome. Medjutim, znajuci sebe, to ce da me preoptereti, a mislim da do prvog cilja mogu da stignem i ne vodeci racuna o vremenima, pa cu za sada tako.
    Bacvanka, e bas tako :D Prvi dan je ok, sada samo jos pedesetak takvih dana i bice dobro :)

    DAN 2

    D: banana
    U: breskva
    R: boranija, piletina, hleb
    U: breskva
    V: knedle sa sljivama
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Vidim ja da ti sve najlepse ostavljas za pred spavanje 8) ...Knedle sa sljuvama,jaoj, pa to je nesto sto obozavam, a samo je moja tetka bas, bas znala da uh napravi :D A verovatno svako ima neku mamu, baku, tetku kojoj su knedle sa šljivama zaštitni znak....
    Idemo dalje ka novom dijetalnom danu....
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Irreversible

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    I drugi dan je lep meni :D Docice i 50ti, videces, a znas i sama. Bitno je poceti i ici ka cilju! Samo hrabro, mozemo mi to!
    Ima li tu kod tebe nekih kolicina, ili se jos samo uobrocavas?
    Vode pijes, neke tecnosti, caj, kafa, napici? Imas li nekih aktivnosti?
    Sad sam te uhvatila sa pitanjima 8)
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hehehe Bacvanka, preslisavanje! :D Od napitaka pijem samo vodu, eventualno po neku kafu, ali retko, i to upisujem. Od aktivnosti jedino setnja, ali predjem dosta, setam skoro svaki dan, minimum pola sata cesto i po dva. Kolicine, tu si me dobro uhvatila, to mi je sledece sto cu da srezem, za sada jedem uglavnom normalno, a ako nesto bas volim i malo vise. Glavno mi je sada da napravim pomak od toga kako se inace hranim, a to je sve kupljeno napolju - fast food. Znaci za sada, da bude domace, da budu obroci, pa cu polako jedno po jedno da dovodim u red, i vremena i kolicine, i da eliminisem slatkise itd.

    Jelena, knedle sa sljivama, jos kad su tek napravljene tople, nema nista bolje!

    Danasnji dan, malo odstupa od uobicajenog kako ce biti, jer sam provela ceo dan sa jednom divnom drugaricom, ona je kuvala. Tako da sam uradila sta je do mene, jela pomalo, slatkisima odolela koliko sam mogla (moglo je to i bolje, ali nema veze), izbegla gazirano i to je to.

    DAN 3

    D: piletina
    U: knedla sa sljivama
    R: malo cezar salate, malo paste bolonjeze
    S: malo keksa sa cokoladom, malo cokolade - jedan red
    V: malo cezar salate


    Ovo bi trebalo da bude izuzetak. Videcemo. Ne planiram da jedem pastu. A ni cezar salatu zbog preliva.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    DAN 4

    D: banana
    U: malo indijskog oraha, breskva
    R: snicle sa pecurkama, pire, hleb, salata
    U: malo lesnika i badema, breskva
    V: kajgana sa sunkom, paradajz, jogurt, hleb
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Samo da upisem da je definitivno otisao jedan kilogram i bas sam srecna zbog toga.

    Mislim da ce jos dva otici relativno lako, a onda cu mozda morati malo da zategenm kais. Videcemo.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Vazno je da pocinjemo da shvatamo sta nam odgovara, a sta ne...Prislusaj se svom organizmu i u skladu sa tim , opredeli dalje korake...E , i jopet ) napisi vreme kada imas obroke, mislim da ce ti i taj faktor biti znacajan ubuduce za planove...
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Irreversible

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Vazno je da pocinjemo da shvatamo sta nam odgovara, a sta ne...Prislusaj se svom organizmu i u skladu sa tim , opredeli dalje korake...E , i jopet ) napisi vreme kada imas obroke, mislim da ce ti i taj faktor biti znacajan ubuduce za planove...
    potpisujem :D i dodajem Danas je sutra o kojem si brinula juce!
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hvala devojke! :009: Bas mi znaci podrska i da smo zajedno u ovome!

    Sto se vremena tice, doruckujem oko 9, rucam izmedju 12 i 3, zavisi kad ogladnim, i veceram oko 7. Posto je dorucak nesto malo (banana ili neka druga vocka), vreme izmedju dorucka i rucka je krace.

    Jedna lepa vest je da je otisao jos jedan kilogram. Bas sam srecna zbog toga. Jos ovaj jedan poslednji, treci, da nestane, onda mislim da cu morati da pricekam neko vreme na sledeci.

    Jucerasnji dan je bio haotican. Ali, ucinio je da mi bude kristalno jasno da treba da imam jake glavne obroke i nesto malo izmedju, a ne da grickam ceo dan. Dobro znano uobrocavanje. Bila sam na rodjendanu - otuda parce torte.

    DAN 5

    D: banana
    U: malo indijskog oraha, malo smokava
    R: djevrek ???
    (ovo mi poremeti onda ritam za ceo dan)
    U: ice tea domaci
    V: vrlo malo musake, salata
    U: kafa
    U: malo kokica
    U: parce torte


    Sta htedoh jos reci! Svaki put kada se ulogujem vidim da ima desetak ljudi (neregistrovanih) na forumu, ako je to tacno, ako nije neki bug. Pa htedom samo da pozovem, ako neko cita i premislja se, nema boljeg trenutka da se krene nego sada!! Lagano, neke male izmene, koliko prija, mic po mic i sredice se sve. Ne mora ni neka celicna volja, ni neki tezak plan. Ili moze i sa super planom, kako kome vec prija. Meni licno je neuporedivo lakse kada sam ovde, prilicno sam sigurna da ne bi ova dva kg otisla da ne zapisujem.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    DAN 6

    D: par smokvi, kafa, saka kokica
    U: breskva
    R: musaka, salata, malo hleba
    U: sok od cvekle


    Veceru preskacem posto sutra dajem krv.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Cao PD
    eee sad mi se svidjaju tvoji jelovnici/ Tacno se vidi razlika kada se jede to sto ti prvo dodje pod ruku, a tacno se vidi kada je nesto planirano. Bravo za plan. Svidja mi se... Osmisljeno I vec mi se cini nista suvisno , za razliku od pocetaka. Samo hrabrno napred...
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Jelena, jeste, kada se isplanira mnogo je lakse :)

    Nisam jutros dala krv, sutra cu. Tako da danas opet bez vecere.

    DAN 7

    D: banana
    U: malo badema
    R: lazanja sa patlidzanom
    U: breskve
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Cao PD ) Svidja mi se ova tvoja lazanja sa patdlizanom.... Verovatno bi mogli I mi UHaovci da je iskoristimo na tako neki dan, ako nam napises receptic kad budes imala vremena.Inace imala sa kolegu koji je pravio sa patlidzanima pitu I niko nije mogao da provali da nije sa mesom... On daje tako neki dobar ukus tim pecenim stvarima.Dobar a u isto vreme I nezan, mnogo nezniji nego meso....
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Da, bas si lepo ovo rekla, ima taj nezan ukus koji obozavam. Recept je sa youtube-a, kanal moja mala kuhinja, naziv videa 'Jelo sa patlidzanom - pogodno kada vam dolaze gosti' (moram ovako, ne mogu da posaljem link).

    Malo sam tuzna. To je verovatno zato sto se ne vidjam ni sa kim, mislim na muskarce. Ali, ovaj ovde plan bi trebalo da pomogne i u tome.

    Danas je nekako 'hlebast' dan.

    DAN 8

    D: parce lazanje
    R: pola sendvica sa prsutom
    V: kus kus sa povrcem
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Nema padanja duhom. Zivot je konstantna borba. Pravi ce se pojaviti kad se najmanje budes nadala, a jako je vazno da budes sigurna I uverena u sebe. A tu uverenost ces dobiti kada budes zadovoljna svojim postignutim rezultatima gubljenja kilograma... Tako da, nema predaje, samo hrabro napred.
    Sto se tice jelovnika, vec je "tanji" , ja bi jedino promenila rucak sa doruckom. Slatko bi pojela taj sendvic sa prsutom ranom zorom kad se probudim. Lele izgleda da glad govori iz mene )
Odgovori 246 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju