Odgovori 125 postova
Il sad il nikad)))
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Pali Debela » pre 3 godine

    U sto dobro zvuci dorucak, karamelizovane tikve i pomorandza, i psenica njam!

    Nedostajala si ovih par dana sto nisi kuckala, bas mi drago da si tu! Mnogo znaci sto smo zajedno sve tri u ovome :)
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Jelenab » pre 3 godine

    Da , i zvuci a i ukusno je...Ne znam gde spsda psenica, bice da je UH , sl.legla mi je juce bas bas...I onaj pasulj...Jaoj moram da vam ispricam...Svesna da ne treba brasno da sipam u njega, krendm da se lomim, dal da dodam bar malo da ga zgusnem...I onako polucorava , uzmem teglu , krenem da sipam, i shvatim da sipam...griz...Tacno me Bog kaznio za to sto ssm htela zsprsku da napravim))) U sbakim slucaju danas nam je
    65/91 UH dan
    Pocela sa vocem, a rucak ce mi definitivno biti pasulj..Bez hleba ( obecavam) .Jest da je skrob, al neka je...Sitra je vitsminski po redu, valjda cemo ispraviti te propuste od danas))))
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hahah, urotilo se protiv zaprske :D I meni se cini da taj vitaminski dan ispegla svaki mali prethodni brlj.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Pasulj sa grizom :D 8) Vec sam zamislila :roll: Nego Jeco draga, hocemo li stati na vagu za 5 dana? Pa da finisiramo zadnje 3 nedelje :013: eeeeej jos malo pa finito sa Unkom :009: :higijenicar:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Jelenab » pre 3 godine

    Ijaoj samo vi mene zezajte za hriz, tako mi I treba kada sam em corava, em alava pa hocu pasulj da zaprzim )))) Ebiga, dusa trazi hranu.
    Znaci juce prosao vocko, nije sve to bilo lose...
    Danas su proteini , videcemo, kasnije pisem detalje...
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    100 sati kasnije :D
    Hajmo proteini, pa skrob pa uh i vitaminko :roll: sve je kao pesmaaa
    Nego sta ima novo kod tebe/vas? :009:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Jelenab » pre 3 godine

    Podseti me na onaj cuveni video sa youtuba " a vi, kako te" :009:
    E pa mi uglavnom ok, osim sto nam sve vise dodaju sankcije na kretanje, rad, itd...
    Juce je bio 67/91 proteinski
    Znaci ovako...
    D: vocni sok ( poslala muza da mi kupi smuzi u prodavnici, vratio se sa decijim sokom...)
    R: 2 curece cufte sa grilovanim povrcem ,
    Posle neka dva sata jela sir brie sa kuglama od povrca ( to je o cemu sam pricala dami organizam hoce).sve ovo bez hleba.Prijalo
    Uzina : smuzi od raznog voca na kokosovom mleku i sa kasikom meda...
    Posle toganisam jela i nisam ni imala potrebe
    Danas je skrobni dan i za sad nesto bzv ide jer je kod mene vec 13h a ja popila samo dve kafe...Videcu kako ce biti dalje pa pisem...
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Voce sa kokosovim mlekom i medom njaaam!!
    Jedva cekam da citam sta ce biti na meniju kada budes smisljala sopstvena pravila :)
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Hajmo Jeco hvatamo zalet za kraj! :013:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Jelenab » pre 3 godine

    Žene moje, ja lepo "nepostizavam"))) Danasnji dan neko ludilo, puno nekih neizvesnosnosti koje su na kraju ok zavrsene, al po cenu bas jakog bola u glavi...Danas sam brljala, al nista strasno, za razliku od juce kad sam se 9vako mlada i zelena slomila na tri parceta pice :bas_tuzan: I nista sto je unutrasnju glas govorio :" ne, nemoj je jesti, ne, nikako..." alavost je bila jaca i potisnula je glasic iz dubine duše...Bih danas kod lekara, i gleda zena analize krci od pre dve nedelje i kao sve super, i onda bolje pogleda neki deo analizs u crvenoj boji drececoj.Okrene se ka meni i kaze: ketanoli su ti losi, jel si ti nzadijeti? Ja vrisnula od smeha, reko , ako se ne vidi fizicki, eto bar se po krvi vidi)))
    Iznaci danas se dugo nije jelo, a ondz sam oko 16 h pojela borš ( supa sa cveklom) i salatu od cvekle, mlevenih oraha i malo majoneza...Sto bi se reklo , sta ce mi taj majonez, al je u pitanju kupovna salata
    Kuci oko 19h paojedan smuzi ( banane, mango, kokosovo mleko i kivi.)
    Za sad je to- to.
    Sto rece bacvanka moja draga i meni se svidj varijanta jefnom mesecno voda...Hoces, neces, nesto se izdesava sa organizmom zs taj jedan dan.Ljub.vas obe moje drage clanice naseg malog " svetog trojstva":* Iiiiidemo dalje
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Jeco draga, gde ti stade tri parceta pice :D :D Evo sve ne verujem :D :D
    Sve znam, umorna si od dijete, iscrpe ovi krugovi, a mi jos malo pa cemo izaci iz tog kruga. A znas sta!? Treba posle da smislimo nove krugove i udjemo u njih. Setih se one latinske... Ne dirajte moje krugove! 8)
    Hajde jos malo, tako smo blizu kraja. Pokazimo da cemo istrajati i mora biti rezultata!
    A sta su ketanoli? :005:
    Nego...cekam poziv u grupu trojstva :D :roll:
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hehehe, sveto trojstvo! :D :009: :009:

    Dugo si na restriktivnom rezimu, i normalno je da si malo popustila. Nema veze, vazno je samo da se taj brlj ne pretvori u seriju brljeva (a nije!). Jos malo do kraja UN-ke! Ideeemo i kilograme gubimo :D
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Brinem se :005:
    Dodji nam, molim te :009:
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Cekamo te, falis! :009:
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Il sad il nikad)))

    od Jelenab » pre 3 godine

    Hvala devojke, stvarno dajete vetar u ledja :ljubav2: Jednim recju savrsene ste... Ja sam danas na vocno vitaminskom danu...Uglavnom vise mi i ne predstavlja problem da ga lako podnesem...Uglavnom.sam na smuzijima i prija mi.I malo na irasima, bademima o tako ...Kiligrami uglavnom.stoje, ali i to je pozitivno.
Odgovori 125 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Vanja i 15 gostiju