Odgovori 247 postova
Idemo do cilja! : )
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    9. dan - fitness program
    Doručak: zdrave palačinke od banane, vodu sa limunom nisam pila,
    Obrok 2: nes kafa sa melkom i medom i 5 pečenih lešnika,
    Obrok 3: pileći paprikaš sa jednom kašikom krompir pirea, voda sa limunom,
    Obrok 4: pileći paprikaš sa jednom kašikom krompir pirea, voda sa limunom,
    Večera: pileće ćufte sa barenom šargarepom, sos od sveža dva paradajza.

    ..........................................................................................................................................
    Trening: urađen.
    ..........................................................................................................................................
    Imala sam 5 obroka juče jer jako rano ustajem i doručkujem pa sam jedan obrok podelila na dva dela, nisam povećavala količine.
    Što se tiče vežbi za ruke i noge i gluteus, rešila sam da se fokusiram samo na trening za sada, jer imam ja još posla što se tiče mršavljenja, pa ću pojačane aktivnosti ostaviti za neki sledeći period.

    Kilaža mi varira, pre nekoliko dana spala sam na 79,8 kg i mojoj sreći nije bilo kraja, a sada pokazuje čak 81,1 kg ali cm opadaju a to je sjajno. Ne znam zašto kilogrami variraju, ali to mi više ne smeta i ne demotiviše me. Imam svoj cilj, imam pomoć od svih da u tome uspem i na stazi sam, neću da skrenem. :wink:
    Idemo dalje! :hi-fi:
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    10. dan - fitness program
    Doručak: zdrave palačinke od banane i 1 sveže urme,
    Obrok 2: nes kafa sa mlekom i medom, 5 pečenih lešnika,
    Obrok 3: pileći paprikaš i 1 kašika krompir pirea,
    Večera: pileće ćuftice (130 gr mesa)i sos od 2 sveža paradajza.

    ..........................................................................................................................................
    Trening: preskočen.
    ..........................................................................................................................................
    Nije mi se juče radio trening, a i konsultovala sam se sa timom sa kojim radim i ne moram piti vodu sa limunom ako mi smeta, mogu i običnu vodu. :)
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    11. dan - fitness program
    Doručak: zdrave palačinke od banane,
    Obrok 2: nes kafa sa mlekom i medom i 5 pečenih lešnika,
    Obrok 3: pileći paprikaš i 1 kašika krompir pirea,
    Večera: pileće ćuftice, sos od svežeg paradajza, cvekla salata.
    * I par dana pre sam jela salatu od cvekle ali sam zaboravila da napišem.


    Trening: nisam uradila.
    .......................................................................................................................................

    12. dan - fitness program
    Doručak: zdrave palačinke od banane,
    Obrok 2: nes kada sa mlekom i medom i 5 pečenih lešnika,
    Obrok 3: pileći paprikaš i 1 kašika krompir pirea,
    Večera: pileći paprikaš sa dosta šargarepe.


    Trening: urađen.
    .......................................................................................................................................

    Sutra kreće treći ciklus dijete i novi jelovnici. :)
    Laku noć svima! :02:
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    Ovde baš nikog nema... :)
    Pa gde ste ljudi? :wink:

    13. dan - fitness program
    Doručak: slane palačinke (kajgane) od ovsenih pahuljica mlevenih, 1 jajeta, soli i vode i malo sode bikarbone, kašika sitnog sira pomešana sa malo jogurta da bi bio maziviji, sok od malina (zamrznutih) sa 2 natrena i 40 gr mešane marmelade,
    Ručak: činija čorbe od mlevenog pilećeg belog mesa, luka, paprike i šargarepe, sve umiksano štapnim mikserom,
    Večera: kjagana od 2 jajeta sa dinstanim rezancima od mlade tikvice (1/3 male tikvice), malo ulja i soli, četiri listića dimljene pečenice i salata od svežeg paradajza i crnog luka sa malo ulja i soli.

    ..........................................................................................................................................
    Trening: nije odrađen.
    ..........................................................................................................................................

    Danas sam počela sa drugačijom ishranom kao što vidite. :) Umesto četiri, sada imam tri obroka i malo je gusto jer nije lako, s' obzirom da ustajem u pola šest ujutro ali izdržaću. Za sada nigde nisam zabrljala i volela bih da se tako nastavi.
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    14. dan - fitness program
    Doručak: slane palačinke od ovsenih pahuljica, 1 jajeta, vode i soli, sitni sir sa jogurtom i malo soli, marmelada i sok od malina (zamrznutih);
    Ručak: pileća čorba,
    Večera: 2 jaja na oko, malo mladog sira, salata od paradajza i ljubičastog luka.

    .......................................................................................................................................
    Trening: nije urađen.
    .......................................................................................................................................

    15. dan - fitness prpgram
    Doručak: slane palačinke od ovsenih pahuljica, 1 jajeta, vode i soli, sitni sir sa jogurtom i malo soli, marmelada i sok od malina (zamrznutih);
    Ručak: vrlo malo pileće čorbe;
    Večera: 2 jajeta sa dinstanim špagetama od mlade tikvice, malo mladog sira, salata od paradajza i ljubičastog luka.

    .......................................................................................................................................
    Trening: nije urađen.
    .......................................................................................................................................

    Nažalost, trening nisam radila prilično dugo, ali od danas ću pokušati da budem redovnija. Što se tiče ishrane sa njom ne brljam, od početka pa skoro mesec dana se pridržavam pravila.
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    16. dan - fitness program
    Doručak: slane palačinke od ovsenih pahuljica, 1 jajeta, vode i soli, stini sir sa malo jogurta i soli, marmelada i sok od višanja;
    Ručak: malo jogurta (nisam ručala);
    Večera: dinstane špagete od mlade tikvice, u to ulupana 2 jaja, malo dimljene pečenice i salata do paradajza i ljubičastog luka.

    .......................................................................................................................................
    Trening: nije urađen. :(
    .......................................................................................................................................

    Danas sam dobila i ne znam da li ću i danas da uradim trening, a volela bih. Malo me plaši i upala jer su sada drugačije vežbe, uglavnom za stomak i trbušne mišiće.
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    17.dan - fitness program
    Doručak: 2-3 kašike ovsenih pahuljica skuvane u vodi sa malo soli, pomešane sa jednom malom marmeladicom i sok od višnje,
    Ručak: pileća čorba,
    Večera: bareno povrće (karfiol, brokoli i šargarepa) malo soli, izmešan jogurt i sitni sit, preliven preko povrća, iseckano na kockice malo mladog sira i čušpajz od šargarepe.

    .......................................................................................................................................
    Trening: nije urađen.
    .......................................................................................................................................

    Žao mi je što ni juče nisam uradila trening ali juče sam dobila pa sam imala malo i bolove. Gledaću danas da uradim trening.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 6 godine

    Kad nemozesh da odradish taj tvoj trening vezbaj neshto malo kod kuce makar i pred TV-om ili malo dizi one tegice dok gledash TV. Ja sam se iznenadila kako to dizanje tegica meni obori shecer za desetak minuta.Kad obara shecer troshi i kalorije tako da i to pomaze, koliko toliko.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 6 godine

    Hvala Bakice, da znaš da bih mogla to da radim. :) Imam i tegove pa bih mogla. Hvala ti! :30:

    18. dan - fitness program
    Doručak: slane deblje palačinke (1 jaje, samlevene ovsene pahuljice, so, voda i soda bikarbona), malo sitnog sira i jogurta izmešano, marmelada i sok od višnje sa natrenom,
    Ručak: samo jogurt, nisam ručala,
    Večera: dinstane špagete od mlade tikvice, u to ulupana 2 jaja, salata do paradajza i ljubičastog luka.

    .......................................................................................................................................
    Trening: nisam uradila.
    .......................................................................................................................................

    Ni juče nisam uradila trening, ali ću zato danas. Malo se bojim da ne dobijem jaku upalu jer je ovaj trening skoncentrisan na stomak i trbušne mišiće, ali hajde probaću. I odmah nakon treninga ću popiti andol, za svaki slučaj.

    Od sutra novi plan ishrane i završnica. :) :hi-fi:
    Danas sam se merila i: - 79,3 kg! :skakutalo:
    Možda nije puno u kilogramima, ali zato u centimetrima jeste. :D
    .......................................................................................................................................
    Grudi: - 3 cm,
    Struk: - 9 cm,
    Preko pupka: - 7 cm,
    Bokovi: - 4 cm,
    Zadnjica: - 4 cm,
    Noge: desna - 2 cm, leva: 1 cm,
    Kolena: desno: - 1,5 cm, levo: - 2 cm,
    Ruke: desna: - /, leva: - 0,5 cm.
    .......................................................................................................................................

    Stvarno sam presrećna! :skakutalo: Koliko bi tek bilo da sam rednovno radila vežbe? :) Mnogima bih preporučila ove ljude koji sa mnom rade, potpuno profesionalno, ljubazno i uopšte nije skupo. Sa njima nastavljam dalje. Uplaćujem sledeće nedelje za naredni mesec, a od sutra novi jelovnik.
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Zdravo narode! :hi-fi:

    Neko vreme nisam mogla držati nikakvu dijetu niti specijalnu ishranu ali nisam se gojila.
    Danas sam počela dijetu sa jajima i dobro mi ide. Želja mi je da je držim mesec dana pa da vidim rezultate.
    Počela sam sa 76 kg i videćemo kakav će rezultat biti za mesec dana.

    Ovako sam ručkala danas a napisaću i šta ću večerati pošto znam.

    Dijeta sa jajima - dan 1
    Doručak: 2 barena jaja, malo maslaca, malo domaćeg kajmaka i limunada,
    Ručak: ćufte od pilećeg belog mesa (u smesu je zbog mekoće dodata jedna barena šargarepa umesto hleba), krastavac i malo kiselog mleka,
    Večera: omlet od 2 jajeta sa malo španata i salata od paradajza.


    Dijeta je sa našeg sajta samo sam je ja malo modifikovala i dodala uz doručak malo maslaca i malo kajmaka i za ručak kiselo mleko i krastavac, mislim da mi neće smetati. Znam da nije sjajno menjati dijete ali nije mi ni cilj da izgubim 15 kg za mesec dana, neka ode 7 ja ću biti zadovoljna. Radiću i vežbe koje ću kasnije dopisati. :)
    Gledaću da se češće merim ali ne svaki dan.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Danas treći dan! :013:
    Nisam radila vežbe ni juče ni u ponedeljak... :nasilan:

    Juče sam se merila i bilo je ravno 75 kg. :skakutalo: Idemo napred. : )

    Evo šta ću danas jesti i šta sam već jela:

    Dijeta sa jajima - dan 3
    Doručak: 2 barena jaja, malo svinjske masti sa soli (nestalo mi je maslaca pa koristim mast da mi jaja ne budu "suva"), sok od narandze, gutljaj jogurta;
    Ručak: 2 pileće ćufte bez hleba, supa od jogurta i svežih krastavaca,
    Večera: omlet od 2 jajeta sa blitvom, salata od jogurta, krastavaca, paradajza i malo balzamika.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Samo napred :headbang: Idemooo :013:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Idemo Bakice! :013:

    Juče sam se merila posle podne, ali nisam ručala i bilo je 73,8 kg!!! :skakutalo:

    Danas je drugačije jer mi je stigao ciklus pa se neću ni meriti narednih nekoliko dana, ali idem napred. :)
    Sve mi se čini da ni danas neću ručati, uzeću umesto ručka malo grčkog jogurta (i juče sam tako). Kod nas sve toplije...
    Neću ni vežbe raditi dok mi ne prođe ciklus, a nešto razmišljam još bolje, jer taman za jedno 5-6 dana će možda kilogrami stati pa ću ih ponovo pokrenuti ka dole kada počnem da vežbam. :)

    Juče mi je majka kupila koka kolu zero, da imam kada me napadne želja za slatkišima. Prethodnih dana mi se strašno jelo slatko, čokolada, tortaa, ma haos... Međutim, uspela sam da se savladam jer sam znala da bih time upropastila dijetu a tako mi je dobro krenulo. I više mi je dosta da se bakćem sa dijetama i želim jednom za svagda da se rešim ovog viška pa sam rešila da izguram. A imam i još motiva.
    Tako da sam noćas popila pola čaše koka kole zero i još malo ujutru i baš mi je prijalo. :) Ne bi trebalo da mi smeta ali ipak ću gledati da samo u trenucima krize uzmem koka kolu zero.

    Ovako ću danas da ručkam:

    Dijeta sa jajima - dan 5
    Doručak: 2 barena jaja, svinjska mast i so, čaša ceđene narandze, malo kole zero;
    Ručak: mislim da će biti samo grčki jogurt;
    Večera: biće ono što je trebao da bude ručak - pileći paprikaš sa lukom i malo šargarepice i začinima (naravno bez brašna).


    Sutra ću se potruditi da pojedem i ručak. Mislim da će biti ćuftice.

    * I u toku dana koka kola zero (jer mi se pojača želja za slatkišima kada imam ciklus).
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Meni potrebu za slatkim reshava kafa sa mlekom i zasladjivachem ili chaj sa zasladjivachem. Tolko sam se navikla bez shecera da mi uopshte ne nedostaje :)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 247 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gosta