Odgovori 247 postova
Idemo do cilja! : )
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 3 godine

    Evo i mene. :) Nadam se da ću biti redovna ovde. Uozbiljila sam se i odlučila za ishranu koju sam sama smislila. Rekla bih da je jako dobra, ali videćemo ovde sve i pratićemo napredak hvala Bogu. Majka i ja danas smo počele i nadamo se uspehu. Možda ću u početku često da se merim ali gledaću da se vremenom otarasim te navike koja samo opterećuje. A možda i neću da se merim neko vreme. :) Elem, prošle godine u februaru sam imala 65 kg a danas počinjem stanje sa 78,6 kg. Neću da kukam ni da žalim a neću ni da mi više bude toliko krivo, već ću se potruditi koliko je do mene da izgubim sve preostale kilograme na zdrav način. Bilo bi idealno da izgubim sav višak do Nove godine ali dajem sebi rok godinu dana, do maja sledeće godine.
    Danas ću se i slikati da imam kasnije da vam uporedim slike pre i posle. :) Zaista verujem u ovu ishranu Bogu hvala i od istinski se nadam i radujem uspehu.

    E, sad, da zagrebemo malo više ispod površine.

    Definisanje ciljeva:
    - skinuti sav višak a to bi bilo 32,6 kg (treba uzeti u obzir moju visinu 155,5 cm)
    - steći, povratiti i poboljšati kondiciju,
    - napraviti i izgraditi lepo i čvrsto telo.

    A to ću uspeti pomoću:
    - plana ishrane koji mi odgovara,
    - redovnom fizičkom aktivnošću koju ću sprovoditi u kontinuitetu.
    - redovnom masažom,
    - negom tela i lica,
    - i konstantnom MOTIVACIJOM.

    To bi bilo to za danas. :)
    Pišem kako je bilo kada dan prođe.
    U početku ne očekujem da sve ovo osim ishrane ispratim, ali ću vremenom steći naviku za sve i pojačavaću tempo.

    Srećno! :hi-fi:
  • slonche88
    Amater
    Amater
    Postovi: 222
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od slonche88 » pre 3 godine

    Cirkoncicu, drago mi je da si opet ovde da se druzimo! :hi-fi:

    Da, bio je sok kad sam videla da imas 78 i da hoces da oslabis 32 kile, kasnije sam skontala da je zapravo okej. :D


    I ja danas opet pocinjem sa dijetom, tako da srecan nam bio prvi dan! :veseljak:

    Koju fizicku aktivnost imas u planu? Ja sam bila krenula na bazen pre nego sto je krenula ova ludnica sa koronom, a sad povremeno 'setam' sa Leslie Sansone, ali ni dovoljno koliko bi trebalo. Imam bas ogroman visak kilograma i ako ikada i uspem da oslabim, visak koze mi je neminovan. Trebalo bi da pokusam da korigujem to malo vezbama koliko mogu.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 3 godine

    Samo napred! :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 3 godine

    Slončiću, Bakice, izvinite što nisam pisala. Na kraju sam se dogovrila sa majkom da pokušamo jednu dijetu koja njoj mnogo odgovara pa ako na meni ne bude rezultata ja ću menjati, ali daću joj opet šansu. Videćete o čemu se radi, sutra krećemo obe. Danas smo bile u nabavci, tačnije tata je nam je kupio šta nma treba.

    Slončiću, imam kući trenažer koji menja većinu sprava u teretani, a ubaciću i ja hodanje sa Leslie jer je super. Ja ću ono 15 - minutno kao zagrevanje pred vežbe. + Imam još neke super vežbe koje sam našla na netu pa ću i to ubaciti kada budem imala veću kondiciju.
    Ma, uspećemo svi, videćete! :hi-fi:
    Slončiću piši mi u poruci ako želiš tvoj fb ili viber pa se možemo i tako podrržavati. Imamo obe veliki višak. :hi-fi:
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Jelenab » pre 3 godine

    Ćao cirkončiću, nadam se da nisi odustala od svog cilha i da samo nemas bas mnogo vremena da se javis i napises kako je kod tebe) Ja sam stari- novi član i resila sam da se borim dok ne ostvarim ono sto zelim! Podizem ti dnevnik i nadam se da ces secuskoro vratiti sa izvestajem)
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Cirkoncicu, secam te se sa foruma odavno. Nadam se da ces pronaci nacin ishrane koji ti odgovara i ostvariti cilj. Puno srece!
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Idemo do cilja! : )

    od 314pezos » pre 2 godine

    Ради форум после дуго времена како треба :013:
    Slika
    Slika
Odgovori 247 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju