Odgovori 247 postova
Idemo do cilja! : )
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Pokušala sam, prestajem. Ovo sa 1200 kalorija je izgladnjivanje koje nema rezultata. Baš sam bila striktna i osećala sam da sam gladna i mislila sam da sam barem 1 kg izgubila mada sam se osećala da je otišlo više, međutim nije otišao ni jedan gram a izgladnjivala sam sebe i ne želim da se izgladnjujem. Zato sam od danas, tačnije od ručka počela da držim dijetu koju sam predlagali Bakici. Znači, jaja, piletina, nešto od mlečnih proizvoda i povrće bez ograničenja u količini i tome kad jedem. Jedem kada sam gladna i koliko želim. Pišem na kraju dana šta sam jela. :)
    E, da. I tako želim da se hranim samo dok ne oslabim 5 kg. Onda prelazim na zdravu ishranu i pišem o svemu ovde.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Ne znam...i ja tako lutam od dijete do dijete vec dve godine ali ipak mogu reci da sam se bar odrzala tu negde gde sam bila kad sam izgubila 30kg.Da nisam pokushavala bila bih vrlo brzo nazad na 120kg sa kojom kilazom sam pochela borbu februara 2017. Chini mi se najvaznije je ne odustati. Ja sad na UNki nisam gladna jer se ne drzim striktno kolichina i jedem kasnije uveche ali ono shto spada u taj dan. Ipak izgubih 7 kg od nove godine pa sam i sa tim zadovoljna. Ne odustajati :headbang: to je zlatno pravilo :)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Tako je i sa mnom Bakice. :) Često sam menjala dijete ali da nisam, verovatno bih se još više ugojila. Ne kažem da je ovo menjanje ispravno ali meni je pomoglo da ne odem u veći plus i da održim kilažu.
    Sad sam na korak do cilja i neću tako često menjati ishranu. Kada skinem ovih 5 kg idem na dijetu koju sam sama smislila i koja je zdrava a od leta ću pokušati da pređem na sirovu ishranu na voće i povrće pa polako.

    Evo kako je bilo juče (jela sam po 1200 kalorija planu doručak i onda sam se izmerila, pa pošto nisam oslabila ni grama navalila da jedem) :

    Doručak: 50 gr mladog sira, 1 parče int tost ražanog hleba, 150 ml mleka,
    Merenje pa:
    1 parče hleba i 1 srednja kašika meda sa ostatkom mleka od doručka,
    Kasnije: 2 parčeta hleba sa margarinom i soli i šolja mleka,
    Užina: znam da nije zdravo ali uzela sam 3 srednje (između male kašičice i supene kašike) kašike šećera sa vodom.
    Onda sam presekla i od ručka počela da držim ishranu sa ograničeni unosom uh,:

    Ručak: 2 pileće šnicle pohovane u orasima, nekoliko cvetova karfiola isto pohovanog u orasima, sos od 2 kašike kisele pavlake, jogurta i soli;
    Užina: malo mleka;
    Užina 2: mleko i 1 cvet pohovanog karfiola;
    Večera: 2 pržena jaja, 4 lista pilećih prsa, mleko.

    I iako sam svašta juče jela i tek od ručka krenula ovu ishranu, jutros je bilo 200 gr manje. Očekujem da će brzo otići ovih 5 kg, najviše za jedno 2 nedelje jer na ovoj ishrani ne mogu dugo da ostanem. Ne prija mi... :(
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Pohovanje u orasima huh kakva dobra ideja :013: mada su orasi kalorichni ali super je ideja kad treba da smislish kako da ne unesesh UH a da bar bude neshto ukusno.Probacu.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Ne mogu! Ne mogu, ne mogu, jednostavno ne mogu. Muka mi je od ove ishrane, od jaja i svega bez uh... Ranije mi je uspevalo da držim ovo ali sada stvarno neću da se forsiram. Danas idem u nabavku i krećem sa zdravom ishranom i dijetom koju sam sama smislila pa koliko smršam smršaću. Htela sam ovih 5 kg koje sam vratila da skinem pa da nastavim sa zdravom dijetom i ishranom ali neću, neka ih, skinuće se vremenom. Nije vredno.
    Bakice ti probaj slobodno ako možeš i ako se odlučiš. Držim ti fige šta god da izabereš. :) Idemo napred, možda sporije ali uspećemo! :013:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Ma ja sam se takodje pomirila sa tim da ce ici sporo i trajati dugo da skinem ove kilograme koje zelim da skinem. Ali jedino shto mi za sada koliko toliko uspeva je da se drzim UNke (donekle jer s kolichinama malo varam no zato ne gladujem). Zato guram s tim sada vec 41 dan i nastavicu sve dok mogu. Kad skupim malo volje probacu i te druge varijante.
    Ne znam kakva ti je ta zdrava ishrana koju si osmislila a jedino shto mogu da ti preporuchim je da pazish shta i koliko jedesh uveche.
    Da mogu da izbacim vecheru posle 6 sati nebih ni morala da budem ni na jednoj dijeti a gubila bih kile. Al meni je to upravo najteze :crybaby:
    U svakom sluchaju ne odustaj trajno da kile ne bi nastavle da rastu. Mi koji smo izgubili mnogo nekako smo u stalnoj opasnosti da to i vratimo ako se na duze opustimo. Pozz
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Muka je to ali je vredna borba... Nećemo odustajati.. :) Videćeš Bakice šta jedem pisaću ovde. Za večeru će uvek biti neki proteini i povrće. Ma, meni je ova ishrana tj. dijeta koju sam smislila najbolja. Najbolje se osećam kada ovako jedem.
    Danas a može biti da će tako biti i narednih par dana ću malo improvizovati sa pilećom salamom jer nemamo više pilećeg mesa u kući. Bitno je samo da sam opuštena.
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Danas sam malo opuštena, a već sutra ću početi sa mojom dijetom, u subotu i nedelju ću malo brljati sa slatkišima a od ponedeljka ću ako Bog da krenuti disciplinovano. Pisaću ovde kako ručkam i kako vežbam.
  • usamljena_bucaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 122
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od usamljena_bucaa » pre 5 godine

    Cirkončicu idemo zajedno :009: :009:
    06.01.2020.g 102 kg
    07.02.2020.g 93,400 kg
    07.03.2020.g 87,300 kg
    07.04.2020.g 82,400 kg
    07.05.2020.g 78,700 kg 😟
    07.06.2020 ?
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 4 godine

    Eheeeeej-heeeej! Radi nam forum! :skakutalo:

    Gde ste drugari? :)

    Ja sam danas kao počela sa sirovim voćem i povrćem, tačnije šejkovima i jednim čvrstim obrokom za ručak, pa ćemo videti. Za taj jedan obrok jedem šta želim ali gledam da bude dijetalno.
  • usamljena_bucaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 122
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od usamljena_bucaa » pre 4 godine

    nista bez naseg foruma :013: :013: :013:
    06.01.2020.g 102 kg
    07.02.2020.g 93,400 kg
    07.03.2020.g 87,300 kg
    07.04.2020.g 82,400 kg
    07.05.2020.g 78,700 kg 😟
    07.06.2020 ?
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 4 godine

    Hej, Buco, evo i mene, još jedne buce... :)
    Prošlog februara sam stigla do 65 kg a sada krećem sa 77,1 kg. Videćemo dokle ću stići. Krećem sa nekom svojom ishranom.
    Na kraju dana ću napisati šta sam jela.
  • usamljena_bucaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 122
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od usamljena_bucaa » pre 4 godine

    Moj cirkončiću ja sve veća i veća, ali ovo je moja godina, odlučila sam.. imam 40 kg viška i više ali eto 40..
    Sretno ti bilo da se izboriš s tim kilicama
    Idemo ovaj put do kraja <3
    06.01.2020.g 102 kg
    07.02.2020.g 93,400 kg
    07.03.2020.g 87,300 kg
    07.04.2020.g 82,400 kg
    07.05.2020.g 78,700 kg 😟
    07.06.2020 ?
  • slonche88
    Amater
    Amater
    Postovi: 222
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od slonche88 » pre 4 godine

    Jeeeeej, vratio se forum!!! :skakutalo:

    Srecno, devojke! I ja treba da se bacim na neku dijetu, ali jos uvek razmisljam sta bi mi bilo najbolje i kakvu bih ishranu najlakse mogla da uklopim sa obavezama i poslom. Javljam se za dan, dva :wink:
  • usamljena_bucaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 122
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od usamljena_bucaa » pre 4 godine

    čekamo te :D :D :D
    06.01.2020.g 102 kg
    07.02.2020.g 93,400 kg
    07.03.2020.g 87,300 kg
    07.04.2020.g 82,400 kg
    07.05.2020.g 78,700 kg 😟
    07.06.2020 ?
Odgovori 247 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju