Odgovori 247 postova
Idemo do cilja! : )
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Danas mi je deseti dan dijete sa jajima i od sutra sam na drugacijem rezimu koji ce trajati 5 dana. Danas sam se malo pocastila, bio mi je slatki dan a od vecere pa i narednih 5 dana nastavljam dalje. Za veceru necu jesti jaja jer iskreno malo mi je danas bilo muka i treba mi pauza.

    Ovako je izgleda danasnji dan: :)

    Dijeta sa jajima - dan 10
    Dorucak: 4 kolutica keksa noblice i malo mleka,
    Rucak: omiljena cokolada,
    Uzina: limunada sa jednim natrenom,
    Vecera: spanat sa lukom i pavlakom za kuvanje i jednom kockicom maslaca i keto proja bez brasna.

    Proja je preukusna, stavila sam sitnog sira u nju i naseckanu svezu papriku i vise mi lici na gibanicu, jako je lepa. :)
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Kako bre proja bez brashna :shock: Kako to pravish?
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    E, Bakice to ti je keto proja jer i u keto i u ovoj ishrani ne bih trebala da liznem brasno. Pravim ovako: umutim jedno celo jaje, dodam u njega 2 kasike maslinovog ulja, zacine, 3-4 velike kasike sitno samlevenog badema (sameljemo ga u masini za mlevenje kafe) ili gotovog bademovog brasna, stavim cajnu kasicicu/kasicicu i po sode bikarbone, izdrobiti sira po zelji (ja sam stavila kasiku i po sitnog sira) i stavila sam jos malo na kockice naseckane sveze crvene paprike. Staviti u manji kalup na papir za pecenje i peci na 200° oko 20-25 minuta a nekada i malo duze zavisi od rerne i to je to. :)

    Juce je bio 10 dan moje dijete sa jajima i ja sam bas zadovoljna jer je otislo skoro 4 kg. :) Nocas sam napravila jedan brlj i pojela 4 keksica noblice jer mi se bas jelo slatko, ali hvala Bogu nisam pokvarila dosadasnji rezultat nakon juce i nocas, danas je 68,3 kg! :013: Idemo dalje. :)

    Danas otpocinjem jednu brzu dijetu koja na bi trebalo da se drzi duze od tri dana ali ja cu je drzati 5 uz mali dodatak dijeti a to je oko 1,5 dcl mleka a videcete i gde i uz cega. :)
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Bash bih da probam da napravim tu "proju" :D
    Pishi shta jedesh na toj kratkoj dijeti.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Bakice odlucila sam da prestanem sa ovom brzom dijetom i da sutra zajedno sa mamom krenem na drugu. A ova koju sam pocela drzi se izvorno ovako: dorucak, rucak i vecera isti svaki dan i idu ovako 1 jaje bareno ili na oko, 1 virsla i 1 banana. A ja sam rasporedila te tri banane u toku dana uz mleko kao sejk. Sutra pocinjemo sa krompir dijetom koja traje tri dana jer je rigorozna. Trudicu se da ispostujem kako treba ta tri dana. :)
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Vratih ja 700 gr ali nema predaje idemo dalje. :) Trenutna kilaza 69 kg ravno. Danas sam pocela sa krompir dijetom. :) Pisem kasnije sta sam ruckala. :hi-fi:
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Resila sam da nekoliko dana jedem opusteno ali bez slatkisa osim ponekad koje kockice cokolade i soka. Da se ne bih ugojila radicu vezbe svaki dan sem nedelje od sutra. Pisem sta jedem i sta vezbam. Mala pauza ce mi dobro doci. Greska je bila to sto sam mislila da mogu na jos neku dijetu odmah nakon one sa jajima. Treba mi pauza. Pisem vam sutra. :pivo:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Da teshko je skakati sa dijete na dijetu stalno :cry: Bitno bi bilo da u pauzama ne vratimo one kilograme koje smo izgubili a to se lako vraca...meni treba samo nekoliko dana bez kontrole da vratim 3-4 kg koje sam s mukom skinula :nasilan: Pazi se 8)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    E, Bakice moja vratili se kg i meni... Skoro 2 kg a stvarno nisam preterivala u hrani... No dobro, od sutra novi plan pa cemo videti. :) Pokusacu da se sledecih sedam dana ne merim vec da drzim kontinuitet sa ishranom. A plan je sledeci:
    Dorucak: bareni krompir preliven sa malo maslinovog ulja i soli, solja jogurta, rucak: cinijica kase od barenih suvih sljiva i jedne pecene jabuke, vecera: proteinj i salata. Nekad ce to biti tunjevina, nekad jaja, sir, salata i td. Limunada u toku dana ponekad sa natrenom ako osetim potrebu i mozda nekad solja mleka. Videcemo kako ce mi ici. Sutra se merim i pisem trenutno stanje pa tek posle sedam dana.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    To mi zvuchi kao neshto shto bi moglo uspeti (mislim kilogrami bi morali da spadaju s ovim) Jedini je problem koliko dugo se moze izdrzati i shta onda nakon toga? Kako da se kilogrami ne vrate? Ono shto sam ja shvatila je da nakon gubljenja kilograma jedini nachin da se odrzish tu negde je da jedesh samo onoliki broj kalorija koliko ti treba za odrzavanje kilaze ( ima tablice na internetu) ili pak ona UNka za odrzavanje kilaze. To tako mora neko malo duze vreme da bi se organizam sad navikao na dostignutu tezinu i da ne bi tezio da vrati onu prvobitnu. Tek onda moze da se pokusha ponovo sa nekom ozbiljnijom dijetom. pa da se opet skidaju kile. Kod svake dijete uvek na kraju stoji napomena da je ne smemo ponavljati neko vreme. Nije da ne smemo zbog neznam chega vec shto nece raditi pa nam dzaba muka.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    U pravu si Bakice... Zato necu biti alava pa cu jesti sa nekim pravilima ali bez dijete. Gledacu da jedem sto vise voca i povrca i da redovno radim vezbe. Necu biti na konkretnoj dijeti ali cu beleziti ovde sta jedem i sta radim od vezbi. Sutra prvi trening posle dugo vremena. Malo me plasi kolika ce biti upala jer dugo nisam radila ali nakon sutrasnjeg treninga cu popiti andol kao i do sada pa ce biti lakse. Mislim da ce to biti najbolje jer sam zadovoljna sa svime sto sam postigla pa i ako kilaza bude malo varirala necu da mi to smeta. Umesto toga gledacu da se redovno i udravo hranim i da radim vezbe i mozda se iznenadim nakon nekog vremena jer pozitivnih rezultata ce sigurno biti.
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Uh... :placljivko: ali necu da se nerviram...
    Trenutno stanje 70,8 kg... Danas sam pocela sa nekom ishranom koju sam ja smislila. Drzacu je jedno sedam dana pe cemo videti. Ugojiti se nadam se necu. Pisem ovde sta jedem.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Drzi se :headbang: :009: I kad zabrljoshemo nachisto tek tada treba da iz inata nadjemo snage u sebi da nastavimo borbu na bilo koji od nachina...ja tako vec skoro dve godine :roll: ali zadovoljna sam da sve one grdne kilograme ipak nisam vratila vec se borim sa 5-6 gore -dole...Pobedicu ih ja pa makar pukla :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Cirkončić » pre 5 godine

    E, Bakice ja vec par dana ne pazim ali ni ne jedem puno. Juce sam se probudila u bolovima, bolelo me je bas jako sa leve strane bocni deo do kicme. Proslo je hvala Bogu. Gledacu da kada budem mogla pocnem da radim vezbice.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Idemo do cilja! : )

    od Bakica » pre 5 godine

    Da kad jedesh normalnu hranu ( shta god) gledaj da smanjish kolichine i da ne jedesh izmedju obroka. To ce pomoci da bar ne dobijash kile a na dugi rok mozesh i da izgubish neshto. I ako ikako mozesh ( ja ne mogu :crybaby: ) pokushaj da ne jedesh nishta 3-4 sata pred spavanje...eventulno popi neki sok ili jogurt ili supu...neshto techno. Eh mene ubi to nocno jelo a pogotovo shto nocu skoro uopshte ne spavam ( zaspim pred jutro :crybaby: :zid: :bas_tuzan: )
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 247 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju