Odgovori 1041 post
I ljubav sam pojela!
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Debeliccka » pre 7 godine

    A šta je to plank? Neko jelo? :neznalica:
    Šala, izvini. Svaka čast za FA i svaka čast za kontinuitet sa kilažom, tj što si održala i nastavljaš gde si stala! :pivo: :013:

    Inače, razmišljam, kako FA može da probudi ono najkvalitetnije u ljudima... Kako postanu bolji, solidarniji a pre svega iskreniji.... Svi pričaju iskreno koliko ko može da izdrži... a da je u pitanju seks niko ne bi priznao koliko tačno može i koliko puta.... :16: ...
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Hvala ti :)
    Pričaju oni, pričaju i o toj vrsti izdržljivosti. Samo što tada u njihovoj glavi jedan centimetar ima 20 milimetara i što jedan minut traje 5 minuta :D :D
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Debeliccka » pre 7 godine

    Pa ja nisam ni rekla da ne pričaju nego da niko tada nije iskren... :wink: Ili je nekog sramota da kaže koliko puta može i hoće ili nekog drugog koliko puta ne može.... :neznalica:
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Kufi » pre 7 godine

    A šta je to plank? Neko jelo? :neznalica:
    Šala, izvini. Svaka čast za FA i svaka čast za kontinuitet sa kilažom, tj što si održala i nastavljaš gde si stala! :pivo: :013:

    Inače, razmišljam, kako FA može da probudi ono najkvalitetnije u ljudima... Kako postanu bolji, solidarniji a pre svega iskreniji.... Svi pričaju iskreno koliko ko može da izdrži... a da je u pitanju seks niko ne bi priznao koliko tačno može i koliko puta.... :16: ...
    Slika

    Ovo je plank. Dovedese se u ovu poziciju i mjeris koliko mozes izdrzati. Stomak, bedra, ramena su cijelo vrijeme u izometrijskoj kontrakciji.

    Kad je u pitanju sex svi vole da su veliki jebaci, pa onda mora i da se laze. ;)
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Debeliccka » pre 7 godine

    Bila je sala za plank, mislim znala sam sta je plank (a za.ostalo nije bila sala :-) ), ali hvala za ilustraciju.
    :mahalo:
    P.S. mislim sala kao shala a ne kao prostorija :16: za izvodjenje planka... Plank-hala... Hehe...
    Poslednja izmena od Debeliccka u 09 Oct 2016, 23:26, izmenjeno 2 puta ukupno.
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od narcisa » pre 7 godine

    Kufi brate moze to i suptilnije da se kaze (ali to onda ne bi bio ti :D ).
    Od planka mogu da uradim samo plink-plank : :13: .
    Znaci ne mogu ni sekund, a da ne pricam o tri minuta.

    Dakle TZLj :01: .

    P.S. moji drugovi nemaju problem sa iskrenoscu koliki su promasaj na megdanu :wink: .

    :mahalo:
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Luna85 » pre 7 godine

    Činjenica je da muškarcima plank nije ništa posebno, iako se držiš stomakom rade i butine i celo telo a kakvi su mišići na nogama kod muškaraca a kakvi kod žena pogotovo kod žena van kondicije i sa viškom. Ramena ista stvar - meni su ramena najveći problem. Kada imaš mišiće po celom telu onda lepo rasporediš na svaki deo težinu za ovu vežbu pa čak i na nožne prste. Kada nemaš onda je to problem veliki. 30 sekundi je kao večnost. Ja mogu da izdržim oko 60, 70 sekundi sada i mislim da je to moj maksimum, nisam već neko vreme pokušavala.
    U svoje vreme sam radila i varijacije na plank, gde podižeš i jednu nogu, saviješ je u kolenu i približiš grudima i tako stojiš mirno pa onda i drugu, ali to je već bio maksimum maksimuma koji sam tada izdržala, mislim da je u pitanju oko 2 min. Ali sećam se da sam u početku jedva izdržala 20 sekundi tako da je meni jasno šta su devojke htele da kažu :)

    TZLJ ja tebi skidam kapu jer znam koji problem imaš sa nogom i kukom, bilo mi je neverovatno da si ovo i pokušala kao i čučnjeve pa sam se u prvi momenat i malo zabrinula ali ako kažeš da ti je sada već lakše za vežbanje i da smeš samo napred :)
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
  • oliveras
    Amater
    Amater
    Postovi: 482
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od oliveras » pre 7 godine

    TZLj bravo za FA, odlicno ti ide :headbang: , ja mislim da nemogu ni jednu sekundu da izdrzim :oops:
    Slika
    12.07.2013-04.2015 pocetak 97.7 kg. kraj 80 kg.
    UN 29.11.2015-27.02.2016 pocetak 86.6 kg. kraj 79.5 kg.
    07.05.2016 pocetak 78.5 kg.
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Hvala vam društvo :) Djavolski se trudim. Nadam se da će biti i rezultata.
    Danas sam lutala :) Išli smo u Segedin, sjajno smo se proveli. Šoping je bio po sredi :veseljak:


    Doručak:hrono hleb, koziji mladi sir, pileće grudi
    Ručak: Pečeni batak+karabatak, zelena salata, krastavac, paradajz, feta sir
    Večera: šampinjoni

    Fa: Prešetala sam puno, puno, žao mi je što se nisam setila da uključim pedometar, ali verujem da je bilo preko 2km.
    Vijača x100
    vežbice sa aplikacije ( 15 trbušnjaka, 5 sklekova, plank 20sek, 15 čučnjeva) :)


    Od mene dosta za danas. Mrtva sam umorna. Idem pravac u krevetac. :mahalo:
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • volja cini cuda
    Amater
    Amater
    Postovi: 194
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od volja cini cuda » pre 7 godine

    Bravo bravo!! :01: :14:
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Pada kiša...bljak vreme, a i hladno je, danas je dan dušu dao za odmarati :)

    Plan za danas:
    Doručak: Hrono pica
    Ručak: ćureći batak, brokoli, karfiol
    Večera....


    Juče smo u Madjarskoj kupili ćureće batake, duplo je jeftinije nego u našim marketima, oduševila sam se :)

    FA:šetnja 2km
    vijača x100
    trbušnjaci x15
    čučnjevi x10
    jumping jack x20
    Poslednja izmena od Tebi_Za_Ljubav u 11 Oct 2016, 22:57, izmenjeno 1 put ukupno.
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Luna85 » pre 7 godine

    Sviđaju mi se tvoji ručkovi, ne pamtim kada sam jela ćuretinu :)
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
  • Helen
    Amater
    Amater
    Postovi: 390
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Helen » pre 7 godine

    Svaka čast za FA!!! :01: :01: :01:
    Baš si me inspirisala da probam i da vidim koliko mogu da izdržim :D
    visina 157cm, godine 26
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od narcisa » pre 7 godine

    Ti se bas sabi od fa. Ako ako, samo nemoj da preceras.

    Samo jednom sam jela dimljenu curku i bila je fina. Nemam pojma gdje se moze nabaviti kod nas. Dobra ideja.

    Soping :hi-fi: .

    :mahalo:
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: I ljubav sam pojela!

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Početna upala mišića je prošla tako da mi je sad lakše :)
    Narcisa nova godina je blizu, a ja se sećam nekog dogovora od prošle godine u ovo vreme pa bih da se tom zamišljenom rezultatu i približim malo :D


    Danas:
    Doručak: raženo pecivo sa belim vinom, jaja, slanina, pelat, krastavac salata
    Ručak: gulaš, testenina od tikvice, karfiol, brokoli
    Večera:...

    Inače nisam ljubitelj brokolija, ali mama je na pijaci kupila poveću količinu, a meni žao da se baca pa ga jedem 3 dana zaredom. Sreća pa je zdrava namirnica :D

    FA: nema šetnje, kiša pljušti ceo dan
    vijača x100
    plank 15sek
    trbušnjaci x15
    čučnjevi x15
    jumping jack x20
    Poslednja izmena od Tebi_Za_Ljubav u 13 Oct 2016, 10:38, izmenjeno 1 put ukupno.
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
Odgovori 1041 post

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gosta