Odgovori 9476 postova
GIGA UN gnjavnik
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    GIGA UN gnjavnik

    od 314pezos » pre 15 godine

    Krenuo sam sa otprilike 170kg od 01.09.2008 sa RINAS (UN) dijetom, nisam imao odgovarajucu vagu (stocnu :013: ) da se izmerim na pocetku, ali sam se danas izmerio kod drugara u zadruzi imam 163 kg. S tim sto mi svi kazu da sam poceo da slabim. Na moju konstituciju i moju visinu od 194 cm bio bih zadovoljan da u prvih 90 dana padnem na 150 kg (ako bude i ispod 150 bice super).
    Zasad mi RINAS nepada tesko ... ali videcemo tokom dijete.
    Jedino sto prirodom mog posla (racunovodja) jednostavno mi je fizicka aktivnost na teskoj minimali ... ali i to cemo gledati da nekako premostimo.
    Poslednja izmena od 314pezos u 01 Mar 2009, 22:27, izmenjeno 3 puta ukupno.
    Slika
    Slika
  • Maza
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Maza » pre 15 godine

    Caos! :009:
    Dobrodosao kod nas! Ovde se bas fino gube kilogrami,pa si na pravom mestu. Moj kum je visok 202cm i sada ima oko 160kg, a imao je 184kg kad je poceo sa dijetom(pre oko 3 meseca) i upraznjava dijetu nekog nutricioniste,ali mislim da i sa Un-dijetom mozes da postignes odlicne rezultate. Samo,moras i koju laganu aktivnost da ubacis za pocetak,jer ce tako dijeta imati mnogo bolji efekat. I ne zaboravi da pijes mnogo vode jer verujem da ces gubiti odmah dosta kilograma,pa ce koza da izgubi na elasticnosti. I srecno! :D
    Ne odustajem...
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    E sto se vode tice dnevno stucem oko 3 - 4 litre, sto vode, sto caja i neskafe naravno bez secera, tako da mi unosenje tecnosti nije problem.
    Slika
    Slika
  • Nicky_72
    Amater
    Amater
    Postovi: 104
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Nicky_72 » pre 15 godine

    E zdravo,opet muski medju nase redove.Tako i treba ,mora neko da nas stiti.Mi jadne sve zene nejake,a jos kako smo smrsale treba nam prava zastita...Salim se naravno,dobrodosao i nastavi sa UN-kom(Rinas).Mi smo na kolektivnoj dijeti od 1.09.Zelim ti puno uspeha...
  • Maza
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Maza » pre 15 godine

    Odlicno! Mada mozda i previse,hahaha... :D U svakom slucaju nece da skodi. :wink: Nista,sada se ti odluci za neku dijeticu,mada ne bi bilo lose da probas UN, daje odlicne rezultate zenama,pa verujem da ce tebi da da jos bolje. Ovde je citava jedna grupa na Un dijeti od 01.09,pa ti nece biti dosadno. :) I samo odvazno i strpljivo,i naravno disciplinovano, i videces da ce kilogrami da se tope. :wink:
    Ne odustajem...
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    E kako sam u inat sebi ostavio pusenje verujem i da ce zelja za hranom nestati.
    Slika
    Slika
  • Maza
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Maza » pre 15 godine

    Ako si se resio tog poroka,onda je za tebe maciji kasalj da se ratosiljas tih suvisnih kilograma. :wink:
    Ne odustajem...
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    dobro nam dosao super su ti rezultati na samom pocetku dijete
  • Lola
    Amater
    Amater
    Postovi: 279
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lola » pre 15 godine

    Želim ti dobrodošlicu i uspeh sa UN-kom. :013:
    Vidim da si dobro počeo i da već imaš rezultate. :23:
    Ako do sada nisi imao problem sa dijetom, ne verujem ni da ćeš ubuduće.
    Prvi, a često i najteži, dani su iza tebe, tako da sad samo budi uporan. 8)

    Ne moraš ti nama da pružaš zaštitu, nego ćemo mi tebi podršku, a pošto si jedan od retkih muških, biće ti kao u haremu. Lepo ćemo da te pazimo i dvorimo. :-P
    Pozzz :mahac:
  • asreta
    Amater
    Amater
    Postovi: 257
    Pridružio se: pre 16 godine

    od asreta » pre 15 godine

    Zdravo računovođo.
    Ko ti sprema jela kod ove dijete?
    Što se tuče tvoje fizičke neaktivnosti počni sa dugim šetnjama,mada vi muški ste i za te šetnje "teški" :007:
    Podrška neće izostati ako si uporan.
  • sanndra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 79
    Pridružio se: pre 15 godine

    od sanndra » pre 15 godine

    Dobrodoshao i od mene.. Vidim odlichno ti ide dijeta, samo josh malo da se aktivirash.. Barem idi peshe o kuce do posla i obrnuto..ako nishta drugo :D I srecno
  • Gynger
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 59
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Gynger » pre 15 godine

    Dobrodoslica i od mene,srecno u skidanju kilograma...
    Trebao bi nesto lagano bar od fizicke aktivnosti,al nije obavezno jer moze cak i da ti bude teret za srce,zglobove...
    lepo ti drzi se svoje dijetice i brzo ces to skinuti jer vidim da vecina skida dosta tom dijetom :wink:
    Pozdrav i imas nasu podrsku :009:
    "Ljubav je jedina stvar na svetu kojoj ne treba traziti razloga i objasnjavati je..."
  • lawica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 28
    Pridružio se: pre 15 godine

    od lawica » pre 15 godine

    Cao GIGa dobrodosao :013: :013: Konacno i nseto musko nase oci da ugledaju hihiihi :skakutalo: Vidim da imas dobar smisao za humor , samo tako nastavi....I da znas da pored ovoliko djevojaka koje ce te ohrabriti moraces da smrsas :veseljak: Aha, tako to ide ovdje kod nas :013:
    Imas veliki pozdrav od mene i :ZZ06:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Joj kolko podrske, nemojte narode ugojicu se od silnih poruka no prvo da odgovorim na ovih par poruka.

    - od posla do kuce imam 200 m tako da od te setnje nema bas puno a radim od 8 ujutru pa i do 10 uvece pa tako da od te setnje nemam vajde, pa mi se vec zadnje dve godine i drustvo u tenis klubu ljuti sto puno izostajem (u zadnje dve godine sto radim ovaj posao bio nekih 20 puta na treningu)

    - sto se kuvanja tice, e tu sam se jako organizovao, zbog prirode posla u okviru poslovnih prostorija imam kompletno opremnljenu kuhinju i dobro snabdevenu ostavu tako da pretezno kuvam sam (ajd sad da cujem komentar - musko pa kuva)

    - a od silnih ovde devojaka joooooooj, stvarno neznam sta ce mi reci zena :013: :013: :013:
    Slika
    Slika
  • asreta
    Amater
    Amater
    Postovi: 257
    Pridružio se: pre 16 godine

    od asreta » pre 15 godine

    - sto se kuvanja tice, e tu sam se jako organizovao, zbog prirode posla u okviru poslovnih prostorija imam kompletno opremnljenu kuhinju i dobro snabdevenu ostavu tako da pretezno kuvam sam (ajd sad da cujem komentar - musko pa kuva)

    - a od silnih ovde devojaka joooooooj, stvarno neznam sta ce mi reci zena :013: :013: :013:
    [/quote]

    Šta ćemo ti drugo reći nego blago tvojoj ženi.Da li ona zna da ti kuvaš?
    Kakva je to firma kada radiš 18h dnevno?Mora da ne stigneš platu da potrošiš? :-P
    A za ženu ne brini mi smo bezopasne :evil: :D
Odgovori 9476 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: zabzab i 16 gostiju