Odgovori 432 postova
Dnevnik....
  • Korisnikov avatar
    narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Pridružio se:pre 7 godine
    Horoskop:Sagittarius
    Re: Dnevnik....

od narcisa » pre 4 godine

Dje si zapela? Moleraj? :mahalo:
  • Korisnikov avatar
    Eleonor
    Amater
    Amater
    Pridružio se:pre 10 godine
    Horoskop:Aquarius

od Eleonor » pre 4 godine

Evo me, tu sam :) Svratih samo da se javnem na kratko pa begam pod cebe (temperatura ludilo).
    Narcisa pogodila si, a oteglo se, ne umem da objasnim :? Kao sto to obicno biva, jedan posao otvori drugi i bas zaglavismo, al se nadam da ce sve lepo da se resi :)
    Necu pisati jelovnike, sve je manje-vise kako sam planirala. Dorucak vocni, vecera kako kad, samo mi rucak bude jaci, skoro i da ne pazim pa mesam proteine, al cu da se sredim kad prodje guzva. Od minusa nista. Izgleda da meni vise odgovara kad ima manje proteina :neznalica:
    Nemam sad snage da vas posetim u dnevnicima ali mislim na vas :mahalo:
  • Korisnikov avatar
    Helen
    Amater
    Amater
    Pridružio se:pre 5 godine

od Helen » pre 4 godine

Jasno, kod mene kući kad bismo počeli da radimo nešto, mislim da kraja bilo ne bi :D Tek kad kreneš vidiš šta sve treba uraditi.

Nego, šta misliš da kreneš ti nešto malo restriktivnije? Možda da detaljno pratiš Debelicckine savete? Ili da osmisliš neku svoju verziju sa manje proteina, ako misliš da ti tako više odgovara (Ali paziš na količine krompira, pirinča, testa jer imaju baš dosta kalorija). Ili UNku? MUnku? Hrono? Mislim da bi bilo šta od ovih varijanti dalo rezultate ako se pridržavaš :)
    visina 157cm, godine 26
  • Korisnikov avatar
    Sax
    Amater
    Amater

od Sax » pre 4 godine

Hiihihihihihhiih, Helen i ja smo trenutno u nekom malo restriktivnijem modu pa počinjemo da vrbujemo i druge :D
    Srećan rad! Nadam se da neće još dugo da traje, a ako jelovnik bude fin verujem da će na kraju da bude i minusa da nagradi toliki odrađen posao.
    :009:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • Korisnikov avatar
    Helen
    Amater
    Amater

od Helen » pre 4 godine

:16: Pa rekoh dok me drži entuzijazam, što da ga ne širim :D
    visina 157cm, godine 26
  • Korisnikov avatar
    Eleonor
    Amater
    Amater

Dobra noc vama budnima :) A pozdrav za celo drustvo. Jos samo pesmu da ubacim hahaha :D
    Svratih samo da abdejtujem dnevnik, da se ne izgubim iz vida :wink:
    Helen i Sax, triput ura za vas entuzijazam :skakutalo: Molim vas, sacuvajte malo za kasnije, trebace mi :)
    Inace, stvari stoje ovako:
    Sto se kucanskih poslova tice, zakuvalo se do te mere da smo bukvalno morali da se iselimo (na neodredjeno). Zato me i nema da pisem, komp ostao u sred loma :shock: Vise nisam sigurna do kad ce ova situacija da traje obzirom da obustavljamo radove zbog novog op.termina koji je za dva dana.... A i ne sekiram se, da smo zivi i zdravi pa...zavrsicemo vec :)
    Jos jedan razlog za danasnju brzu posetu je da prijavim greh nad grehovima sto se tice kombinovanja hrane... Danas rucasmo Musaku :oops: Nece se ponoviti u skorije vreme, obecavam. Osim toga, prijavljujem i tri vecere u neprimereno doba -u22+h. osim toga, dobro se drzim. Svekrva kuva zadnjih dana pa nema smisla izvoljevti nesto posebno, ali pazim za dorucak i veceru. Videcemo kaku cu se snaci dok smo po bolnicama i klinikama. Najveci neprijatelji- nervoza + stres =prejedanje. Avaj...planovi za "posle" - malko restriktivniji rezim ako mogu da otkacim bar jos par kila do planiranog odmora :26:

Sta ima kod vas? Ne stizem ni oko da bacim :nasilan:
    Ostajte mi zdravo i mrsavo :mahac:
  • Korisnikov avatar
    Vedrana
    Amater
    Amater

od Vedrana » pre 4 godine

Eleonor, nadam se da ćete brzo završiti sve što treba...
    Musaka, skroz te razumem. Moje najomiljenije jelo, a višestruko loša kombinacija. Srećom, ja je jedem jako retko, a ako se jede retko mislim da i ne pravi neku veliku pometnju.
    :mahac:
    19.09.2018. 103.3 kg
  • Korisnikov avatar
    Sax
    Amater
    Amater

od Sax » pre 4 godine

Razumem te potpuno za stres i nervozu.
    Sve će da prođe u savršenom redu. Još malo i svima će da vam bude lakše, kad se sinčić oslobodi problema. Držite se!
    Želim vam mnogo sreće na operacji, da prođe brzo i lako. Veliki pozdrav! :009:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • Korisnikov avatar
    narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac

Držimo palčeve za OP.
    Lom će se srediti, ekstra turbo FA.
    Musaka jednom u x dana nije nikakva boljka.
    Po klinikama ne vjerujem da ćeš imati priliku da se debljaš :D . Pripazi se kesica i kutijica. Sva hrana koja liči na hranu je skroz ok, pogotovo u nepredvidivim okolnostima. :009:
    P.S. jedva čekam da se vratiš.
  • Korisnikov avatar
    'Alava 'Alva
    Početnik
    Početnik
    Horoskop:Capricorn

od 'Alava 'Alva » pre 4 godine

Eleonor, primetih da te nema, al' sad shvatam da su razlozi i više nego objektivne prirode. Srećno sa sinovljevom operacijom i uspešan i brz oporavak želim. Svaka ti čast što uopšte misliš na jelovnike i mršavljenje u ovako nepovoljnim i stresnim životnim okolnostima. Ne vidim zašto bi se osećala grešnom zbog musake, to je omiljeno jelo cele moje porodice, i to bez izuzetka: čak i moj zdravom-ishranom-vrlo-opterećeni brat je bukvalno obožava i ne pada mu na pamet da je izbaci iz jelovnika. On sve svoje brljeve potire sa dodatnih 5 km trčanja (kakav car!). Volela bih da je i mene zakačio taj gen koji ljubi fizikaliju kao što je njega i sestru.
    (Eh, pohlepo moja, malo li mi je drugih darova, nego zavidim mlađem potomstvu mojih roditelja na njihovim pozitivnim osobinama? Što ti je čovek... Sram me bilo!) :020: :oops: :nasilan:
    Drž' se, draga, sve će proći kako treba, pa ćeš i ti uploviti u mirnije vode. Nemaš brige! Svi su ovde uz tebe, pa i grešnjejša mea parvitas. :009: :009: :009:
    Gr(ešnjejša) Georgina ubija aždahu blagoutrobija svojego... Gospodi, pomogi!  :01:

Molitva #1: Sa 111 kg na 99 kg (15.VI - 31.VIII 2016.)  :angel:<
  • Korisnikov avatar
    narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac

Smrc, falis. :009:
    Vrijeme je za povratak.
  • Korisnikov avatar
    Eleonor
    Amater
    Amater

Hej drustvo :) Evo naaaas :013:
    Hvala vam od srca za svracanje i lepe zelje i podrsku :009:
    Malko se oduzilo i rasteglo ali je Bogu hvala sve dobro proslo i to je najbitnije. Da ne detaljisem :wink: Preksinoc se vratismo kuci (bolje receno u haos od kuce koji smo ostavili :oops: ) i jos ne stizem sve da spremim, pa ne stigoh ni da se javnem do sad... Jos malo, i eto mene svakodnevno sa vama.
    Sto se ishrane tice, snalazili smo se kako smo znali obzirom na okolnosti. Nerado priznajem da smo uglavnom padali na peciva i testenine kao najdostupniji oblik "za poneti". Nije bilo preterivanja do zadnjih par dana (faza-otkacena s lanca) :oops: Jutros sam se tako prejela proje da jos ne mogu da se opasuljim.... Od sutra vracam vocni dorucak, a ostalo laganini....
    Sad me ceka pranje prozora, nadam se da cu veceras da ukradem vreme da vas obidjem po dnevnicima. Bas sam se uzelela svih i ocekujem da cu zateci lepe minuse i pozitivnu energiju :009: :mahalo:
  • Korisnikov avatar
    volja cini cuda
    Amater
    Amater

od volja cini cuda » pre 4 godine

Završilo se i to. Dragomi je zbog vas.
    Sad na vagu, izmeri se, podvuci crtu i kreni opet u borbu. :013:
  • Korisnikov avatar
    narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac

Srecna sam sto je sve dobro proslo i sto nam se vracas.
    Hajde da sada udarite konacni udarac tezini.
    :mahalo:
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Pridružio se:pre 11 godine
    Horoskop:Cancer

od leonida » pre 4 godine

Ma, odmor je odmor ... sad smo kući, opet krenemo pametno i sve će biti u redu :D
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
Odgovori 432 postova