Odgovori 445 postova
Dijetica pa Bebica
  • grazia
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od grazia » pre 7 godine

    Mishice samo polako sve te kile ce bebana isisati. Meni je kada sam rodila blizance i posle pola godine ostalo samo 5 kg viska. Ubrzo sam ostala trudna i kada sam ae sa malom porodila opet mi ostalo 5kg viska. I eto meni ukupan visam od 10 kg sa kojim se borim vec dobrih godinu dana ali ne bas nesto uspesno. E sad sam,kako bi Yo-Yo rekla zapocela ovaj maraton pa cemo da vidimo rezultate.
    tako da ne zuri sa dijetama polako... kada dodje prolece i vi krenete napolje u duge setnje,pa pocnete prve korake da pravite ima ta vam lete kile :wink:
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Da li se tu nesto svasta promenilo na netu? Ima dva meseca kako pokusavam na naskrabam nesto i nije islo...svaki put mi je odbijalo post :(
    Bilo bi super da je sada sve ok :D
    Pozdrav svima :009:
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od ivaiva » pre 7 godine

    "Renovirao " se forum,ali sada je sve ok.Nadam se da nemas razloga da se vracas,ali pisi bilo sta!Bas sam pre neki dan razmisljala gde si i kako si. :009:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Eto da se javim najvise da ne bi iscurio dnevnik. :)
    Ima plusa ima, 5-6kg i pokusala sam jednom dijetu drzala je mesec dana i skunula oko 2kg.... :( sto mi je iskreno malo sa obavezama oko klinaca i bebe i kuvanja svima apsolutno svima odvojeno...pa nisam imala volje i prekinula...ali sta je tu je...u sustini to je cela prica oko dijete iliti pokusaja dijete :shock:
    Inace je manje vise sve po starom, mala je perfekt valjda je sam Bog poslao kao takvu ali obaveza nikad kraja i oko nje i oko klinaca...klinci skolica i poslepodnevni dodatni casovi...
    Moje kucne obaveze i ona je bila bolesljiva sada zimi dugo...pa je sve nekako bilo teze i nadam se lepsem vremenu duzim setnjama sa njom pa i skidanju kila jer ovde je vreme jos uvek za jakne :neznalica:
    Pozdrav svima :009:
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od ivaiva » pre 7 godine

    Mishice,divno sto si se javila!I ja se mucim vec skoro dva meseca,ali ne ide to kao nekad.Imam volju,ali lako je izgubim,pogotovo uvece,kada sve obaveze pozavrsavam,mrtva umorna,a gladna. :placljivko:
    Drago mi je sto su decica dobro.I moja devojcica je divna,bas nam ne pravi probleme.Malo je sada zubici muce,ali kada je nista ne boli ne osecamo da imamo bebu u kuci.
    Stesacemo se nas dve,samo polako! :009:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Hej hej Ivka lepojka :009:
    Ista situacija je i kod mene...dok jedan dodje iz skole drugi ode nazad na dodatni cas...utom kuvanje njima da ne idu gladni nazad u skolu pa ja ogladnim a da ne kazem da i beba jede svoje kasice pa odvojeno kuvam i njoj...i to tako u krug,i kao sto kazes imam ja volju i onda me sustigne umor a ja na vocnom danu na kojem se navise treba skidati a ja brljnem..i uhvatim sebe da na vocni brljam...ali imam apetitttt eto, nemojmo se lagati...kao da mi nije dosta ni proteinski i skrobni a ne vocni...osecam bas onu glad....i dok pojedem voce ili salatu tog momenta glad...i onda treba sredjivati jos obaveze i ici u grad tako gladan i voditi ih na sport i ne ide...osecam da mi sada ne prija dijeta i da mi je mucenje zato sam za sad batalila mozda i za celu godinu (samo ne znam ko ce obuci jula kupaci :neznalica: ) pa kad ona bude bar jela sa nama da mi bude bar to lakse onda cu poceti...jer ovako ne volim zapocinjati i ne zavrsiti...
    Jedino me drzi volja zbog mora da se "doteram" ali trebam cvrsto resiti....ali...
    Nadam se da ste vi dobro i da bebica fino napreduje a mamika uziva sa decom :headbang:
    Saljem srdacan pozdrav :) :009:
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od ivaiva » pre 7 godine

    I ja hocu do mora da budem tip top,samo sto mi idemo u septembru,pa imam malo vise vremena. :)
    Ja se mucim i sve racunam,otici ce tih 6,7 kg,pa makar i po malo brljnula,ali izgleda da ne moze tako.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 6 godine

    Zene drage aktivne i neaktivne...dodjoh videh i ne snadjoh se...valjda cu post postaviti...stanje isto-ista meta isto rastojanje...deca obaveze..sutra je nasoj lepotici prvi rodjendancic pa joj pravim torticu...kile ...? iskreno nisam se ni merila...vaga stoji na mestu koje niko ne zna,...a zanima me...a bas da kupujem novu, ne isplati mi se...nadam se da je kod vas sve u redu.
    Ako uspem pregledacu po malo...
    Saljem vam veliki pozdrav i poljubac :D :pivo: :009:
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od dada77ns » pre 6 godine

    lepo sto si se javila. srecan rodjendan lepotici, da je zdrava, lepa i vesela a i mamica sa njom :pivo:
    Sad sam "prelistala" tvoj dnevnik. lep poduhvat si napravila i na polju kg i na polju dece :) Ne moras se meriti, kad se pogledas u ogledalo i obuces neku garderobu ...znas na cemu si :wink:
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od Bakica » pre 6 godine

    Srecan rodjendan bebici :009:
    Ako se ti osecash dobro u svojoj kozi a garderoba ne puca :D vaga neka cuti u nekom coshku :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 445 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Vanja i 55 gostiju