Da nastavim gde sam stala...
  • NevenaS
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 42
    Pridružio se: pre 8 godine

    Da nastavim gde sam stala...

    od NevenaS » pre 6 godine

    Pozdrav društvo! :mahalo:
    Neki me se sećaju, neki možda ne, ali ja sam Nevena, imam 30 godina, 80 kg i visinu od 174 cm.
    Planiram da po treći put pokušam sa UN dijetom, nadam se uspešno kao što je to bilo i predhodnih pokušaja. Naime, prošle godine u ovo vreme bila sam na UN dijeti i oslabila oko 12kg, što mi je bio i zadati cilj (80 kg). Do danas kilažu sam uspela da održim krećući se u opsegu od 77 kg do 80 kg i tu sam manje više, nisam išla ni niše, a hvala bogu ni više. Volela bih da se oslobodim i ovod, kako ja zovem trećeg dela viška i još tih 10kg za koliko mislim da bi mi bilo idealno, ali svaki minus je i više nego idelan, jer je korak do cilja.
    Dakle, kao što sam već rekla, mislim da mi je realan cilj 70 kg ili mi to pak željeni cilj.
    Nadam se uspehu :)
    Meni su ovi dnevnici večita inspiracija i jedan dobar način moje kontrole, tako da se radujem što ćemo se pet družiti :veseljak:
    Sa dijetom zvanično planiram da počnem sutra, danas idem u nabavku i imam u glavi neki plan sa jelovnik, ali o tome pišem kasnije.
    UN dijeta (I) 01.02/01.05.2016= -17kg

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Vanja i 16 gostiju