Odgovori 127 postova
Borba sa kilogramima...
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Jana-Lana » pre 7 godine

    Jutro drage moje. :mahalo: Jutros stala na vagu cisto znatizelje radi i skazaljka se pomerila ispod 65kg. Nije puno ali je iza tako da polako ali sigurno ide na dole. :D

    6/91Skrobni:
    Dorucak: 1 narandza i kafa
    Rucak: 2sarme Posne,salata i parce hleba
    Vecera:1 sarma i salata
    Slika
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od cacacac » pre 7 godine

    Bitno je da je minus! :headbang:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Samo neka ide na dole, nije bitno koliko... :D
    Slika
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Jana-Lana » pre 7 godine

    Bas tako. Super mi je prosao dan vracam se polako u normalu izbacujem brljanja polako ali sigurno. :013: Doduse desi se da u prolazu uzmem neki zalogajcic necega ali polako dovescu se u normalu. :) :)
    Slika
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 7 godine

    Samo guraj Lana... :headbang: Vama koji imate da skinete malo zaista nije lako ne brljati....pomislish shto ti kazesh " ma shta je to 5 kg, mogu ja to da skinem za desetak dana gladovanja" i onda se odlaze "nebrljanje" . Ali kada u svojoj glavi raschistimo da nije ovo dijeta nego nachin ishrane trajan (a teshko je to prihvatiti) onda valjda i problemi sa brljanjem moraju da prestanu...nadam se :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Jana-Lana » pre 7 godine

    Bakice iskreno se nadam da cu prestati sa brljanjem mada sve manje i manje sada brljam. Najbitnije je da se rastisti u glavi. Ja sinoc pricam sa drugaricom kad ona u 22h mljacka. Reko sta jedes ona sendvic samo melje. A inace ima bar 30kg da skine. Teram je stalno da pocne sa dijetom ali njoj to tesko ide stalno nalazi izgovore. :oops: Jutros sam ustala u 5h. Popila casu mlake vode i kafu. Sada pijem drugu.
    7/91 Ugljenihidrati
    Dorucak: kafa i 1 banana
    Rucak: spagete sa povrcem
    Vecera: neki slatkis jos ne znam koji :D


    Inace moj najomiljeniji dan. :skakutalo:
    Slika
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Dusica29 » pre 7 godine

    Hoces jana-lana, jer cim uvidjas da smanjujes brljanje, znaci da ide na dobro.. :009:
    Slika
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od cacacac » pre 7 godine

    No brlj- no stress i kg ce krenuti da se tope! Ja brljala ovih dana, doduse vec tri dana sam poslusna... :angel2:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 7 godine

    Jana -Lana shto se tiche drugarice lepo je to shto pokushavah da je privolish jer 30 kg vishe mora da joj kvari zivot ali po sebi znam da to ne vredi.Dok chovek sam svojom voljom ne krene u dijetu moze da mu pricha ko shta hoce :( .Meni dodushe nije niko nikad govorio nishta ( ne smeju :nasilan: :D ) ali ja sam sve vreme bila svesna da nikako ne valja shta radim no nisam mogla da sakupim volju. Mozda ne bih ni sad zbog sebe da nisam resila da poguram ceru koja je vec sama bila resila da ide na dijetu ali mozda ne bi izdrala ovoliko dugo bez mene. Zalosno je kada je chovek mlad pa tako pretera sve grance jer nije zadovoljan sam sobom a to kvari zivot jako. U ovim godinama mojim koliko god da mi prija kad me pohvale da sam smrshala i da dobro izgledam meni je to zaista u drugom planu jer sad sve shto sam zabrljala sa svojim zdravljem htela bih da okrpim koliko toliko :) To mi je glavni cilj. A na prvom mestu mi je da podrzim ceru jer josh je relativno mlada da bi se zapustila.Tako guramo dalje :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od ivaiva » pre 7 godine

    Meni su te kasne vecere i upropastile.Znala sam po ceo dan da pojedem tek nesto malo,ali uvece kad sednem,ne ustajem od stola dok ne pojedem sve iz frizidera. :crybaby:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 7 godine

    I mene isto Iva :cry: :oops:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Jana-Lana » pre 7 godine

    Kasne vecere su najgore. Ja i sada sam u stanju ceo dan da ne jedem i ne osecam glad ali zato kako pada mrak ja sve gladnija i gladnija. Ali odvikla sam se od kasnijih vecera sada najkasnije sto jedem je 7 sati. To kada se desi da nisam kuci ili imam nekih obaveza. I puno znaci. Kazite mi da li neko ima resenje za zatvor. Ponovo se navratilo vec par dana nisam isla u wc. Boli me stomak i naduvena sam. Ne bih bas da pijem laksative. Njih koristim samo kada moram. To mi je najveci problem. :cry: :cry: :placljivko:

    8/91Vocni:
    Dorucak: kafa i Jagodekolicina koliko na dlan da stane par komada
    Rucak: sladak kuvani kupus i krastavac
    Vecera:Kupus i salata

    Inace sam za vocni dan kuvala sladak mladi kupus bez mesa super je ispalo i tako mi je lakse. Napunim ciniju i najedem se i ne osecam glad. A kada jedem voce stalno sam gladna i brljam.
    Slika
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 7 godine

    I ja sam danas za vocni pravila i spanac i kelj (bez krompira) i chushpajz od shargarepe...i to me spaslo.Plus sam jela vocnu salatu.Samo tako mogu relativno lako da prezivim vocni.
    Za zatvor nemam lek.Mene bash muchi ( ali i ranije je pre dijete). Uzmem taj prirodni laksativ od suvog voca i sene i on na kraju pomogne ali ne vishe odmah kao ranije. Zato ga izbegavam sve dok zaista nemam izbora. Nije dobro navici se ni na laksative. Ovde je neko pisao neki recept za neke chajeve od tih travki kojih ima kod vas da se kupi praktichno na pijaci.Nisam sejvirala jer ne znam gde bih ovde nabavila te travke ali ako neko naleti na taj recept neka ga objavi. Po nekoj logici stvari trebalo bi jesti te neke zitarice i biljke za vlaknima ali mi ne smemo zitarice ( i ono parche hleba razenog najcheshce preskochim). Voce bi trebalo da pomogne ali mi i ako ga jedemo svaki dan ujutru ipak je nedovoljno ( a mozda i pogreshno voce jedemo) pogotovo shto vecina nas ne pojede po dve vec po jednu vocku. Ja znam samo da krushka steze stolicu a verovatno i banana .Shljiva pogotovo suva bi trebalo da je dobra. Kompoti su dobri narochito od jabuke ali pasirane (sa njima sam deci dok su bila mala sredjivala stolicu ). Ne znam kako da pomognemo sebi oko toga a mnogi imamo taj problem. Zaista kad se tako nadujemo nije prijatno ni malo :(
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Jana-Lana » pre 7 godine

    Ja oduvek imam taj problem. Izbegavam da pijem lekove ali ponekada oram jer mi nema zivota. Sada ponekada se uredi normalno kao kada sam krenula dijetu. Medjutim i to je sada stalo vratilo se na staro. Muka ziva. Sve mi smeta i nervozna sam zbog toga sami znate osecaj je odvratan. :x :cry: Mada meni suve sljive vise ne pomazu. Znam da je caj od sene dobar ali valjda se organizam navikao pa ni on ne deluje kao nekad. :cry:
    Slika
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 7 godine

    Da i najvaznija stvar koju ja definitivno ne postizem a to je 2 l vode na dan NAJMANJE. Ja se silim da pijem vodu a i brate kako na gladan stomak? Ne trazi mi se. A leti kada pijem dosta vode sve izbacim na znoj jer su ovde vrucine 6 meseci...tako da voda mi definitivno nedostaje.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 127 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju