Odgovori 127 postova
Borba sa kilogramima...
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 6 godine

    Samo nastavi nakon pauza...do mora cesh biti na cilju...nije to mnogo :)
    Kuku nama shto imamo mnogo da skidamo :crybaby: cilj nam se i ne nazire josh :x
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od cacacac » pre 6 godine

    Jooooj bakice, meni se cini kao da imam 15kg za skidanje, a ne 3kg. Nesto u poslednje vreme nece pa nece... :placljivko:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od leonida » pre 6 godine

    Te zadnje kile pružaju najjači otpor :D . Samo treba biti strpljiv.
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 6 godine

    I mene ubi stagniranje :cry: Bash se obradujem kad vidim minus a u zadnje vreme bash nemam te radosti :cry:
    Ali bice...ponekad treba i vremena da se sakupi volja da se rigoroznije uhvati u koshtac sa kilogramima...
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od leonida » pre 6 godine

    Ne mogu da vam dam nikakav savet oko održavanja na UN-ki (meni je to u datom momentu zvučalo kao gubitak vremena, pa sam prešla na brojanje kalorija), a Gige ovih dana nema na forumu (lepo je vreme, dočepao se bicikla, pa nas zaboravio :D ).
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Bakica » pre 6 godine

    Posle oko 20 dana odrzavanja shvatila sam da odrzavanje znachi ODRZAVANJE :(
    Tako da i meni izgleda kao gubljenje vremena :roll: :placljivko: Umesto brojanja kalorija mi smo preshle na Dansku dijetu koja ochigledno daje rezultate a chini mi se da se i ona svodi na broj kalorija (mada nisam proveravala).Ceri prija jer se jede dosta mesa i proteina a povrce se uglavnom svodi na salatu (sva od neutralnog povrca).UH se svode na po jedan tost (i to ne svaki dan) a voce takodje se pojavljuje tu i tamo. Meni lichno je vishe odgovarala UNka ali kako smo na njoj izgleda postigle shto se moglo u ovom prvom krugu a imamo josh dosta da gubimo kila chini mi se da smo dobro uradile...videcemo.Samo chekam da vidim facu onog doktora kad 20 juna vidi da sam za 2 meseca skinula josh 10kg :veseljak: Mislim da je bio ubedjen da cu za dva meseca vratiti i onih 12 kg koje sam bila izgubila kad se merih kod njega zadnji put :nasilan:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Jana-Lana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 77
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Borba sa kilogramima...

    od Jana-Lana » pre 6 godine

    Pozdrav drage moje Unkice. Ja sam definitivno batalila dijetu. Imala sam dosta nekih obaveza nisam imala vremena da se bavim spremanjem. Jela sam normalno kuvano,normalan dorucak nisam vecerala posle 8. I mogu da vam kazem da za ovo vreme ni jedan jedini gram se nije vratio. Sto je stvarno super. Inace gazirane sokove nisam ni ranije pila tako da ih i sada ne pijem. Jedem voce sladoled. Uglavnom sve jedem ali u manjim kolicinama jer ne mogu vise kao pre da imam velike porcije. Sto je super. Sada ne planiram da krenem ponovo jer iskreno nemam zelje. Ali se psihicki pripremam za septembar da pocnem jedan krug i da ga isteram do kraja. Vama puno pozdrava i zelim vam puno uspeha. Ljubim vas sve. :009: :009: :009: :009: :009: :009:
    Slika
Odgovori 127 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju