Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
Ashtanga minus 11
  • Ashtanga
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 12 godine

    Ashtanga minus 11

    od Ashtanga » pre 5 godine

    Godine: 41,5
    Visina: 160cm
    Početna težina: 63,3kg
    Željena težina: 52kg

    Kako? hm... Nekom mojom zdravom prehranom ili možda čak i kasnije nekom konkretnom dijetom... ne znam kojom... moram to proučiti. Možda je vrijeme i za takve metode.

    Ovdje sam OPET jer mi treba još malo dodatne motivacije.

    Cilj je jesti što više prirodnu hranu, ništa procesuirano, prerađeno... Pa ćemo vidjeti.

    Treniram brazilski jiu jitsu 3-4-5 puta tjedno, s tim sam zadovoljna, ali tih 11-12kg viška nosim već 10ak godina i htjela bih to maknuti sa sebe. Najviše zbog zdravlja a i mislim da će mi koristiti na treninzima imati manje kg i ostati u istoj snazi.
    Šećer i pšenično brašno... to su mi najveći neprijatelji i moram ih pokoriti. To i količine smanjiti od uobičajenih.

    Pa krenimo.

    Sretno!
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Ashtanga minus 11

    od Bakica » pre 5 godine

    Samo napred :headbang: Vecina nas je OPET ovde :( :placljivko: :crybaby: ali vazno je da se borimo i ne predajemo sve dok ne budemo zadovoljni sobom i svojim zdravljem. :mahalo:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ashtanga minus 11

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Srećno! :)
  • Ashtanga
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ashtanga minus 11

    od Ashtanga » pre 5 godine

    Bakice, točno tako. Bitno je da ne odustajemo.
    Cirkončiću, hvala!

    Izgleda da krećem ipak tek od sad.
    ...ni sama ne znam što i kako. Budem vidjela. Ugl, danas kuham/pripremam hranu za sutra i od sutra pišem ovdje svoje uspjehe (i sramote kojih, nadam se, zapravo neće biti).
    Malo se izgubim u načinu. Trebala bih naći svoj najoptimalniji način prehrane koji ću sad usvojiti i furati kasnije kroz život. Ukloniti loše navike, zamijeniti ih dobrim. Naći količine koje su taman. Jedem previše... Naravno, zato sam ovdje... Ugl, htjela bih promijeniti loše prehrambene navike u dobre i to što promijenim da mi postane normalno i da se nikad više ne vratim na bespotrebno tovljenje hranom.
    Idem vas malo čitati. 🤗
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ashtanga minus 11

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Imaš odličan pristup rešavanju kilaže! :) Ne dijeta, nego zdrava ishrana. Pogotovo zato što nemaš veliki višak, nemaš potrebe nigde žuriti. Dobrodošla i srećno i da ostvariš svoj cilj! :hi-fi:
    Imaš poruku od mene. :)
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju