Agnna
  • Agnna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 6 godine

    Agnna

    od Agnna » pre 6 godine

    Zdravo svima! Ja sam Agnna, imam 24 godine i ne umem da postavim tiker sa svojom kilazom. :D


    Imam stvarno veliki visak i to manje-vise celog zivota. Smatram da sam puno toga propustila u zivotu zbog te kilaze. Puno putovanja, izlazaka, provoda... Samo zbog tog mog kompleksa. Ljubav prema sebi ne postoji. Pokusavam da je steknem. Da postepeno radim na sebi, menjam se i zavolim sebe. Zdravlje mi je trenutno ok, ali vec osecam posledice. Bolovi u kolenima, brzo umaranje, nula kondicije. Decka nemam vec par godina jer eto, ko moze da me zavoli kad ni samu sebe ne volim?


    Sto se tice dijete, ne zelim dijetu. Zelim da to bude nacin na koji cu se hraniti do kraja zivota. Pocela sam pre par dana i vec sam smrsala 2 kilograma koja mi izgledaju tako beznacajno i minijaturno. Meso ne konzumiram iz nekih svoji razloga vec neko vreme, ali zato konzumiram sve ostale proizvode zivotinjskog porekla. I mleko i sireve i jaja. Izbacila sam testenine i hleb jer ne umem da stanem to mi je slabost. Przene stvari cu malo redukovati, ali ih necu skroz izbaciti jer je ovo borba na duge staze i nacin na koji cu se hraniti celog zivota. :) Pa da pocnem sa pisanjem jelovnika.



    09.06.2017.

    D: Sejk (zitarice, pola solje hladnog mleka, jedna banana)
    U: Jedna banana
    R: 2 przena jajeta + salata od paradajza, krastavca i luka
    U: nekoliko zrna kikirikija, badema i indijskog oraha
    V: obareni pirinac sa sampinjonima + kockica feta sira





    P.S. Kako da postavim stiker? Pratila sam uputstvo ali mi forum ne dozvoljava da kopiram link sajta sa stikerima... :neznalica:

    "You can’t post image, email or url links. Please remove Ticker Factory"
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od cacacac » pre 6 godine

    Dobrodosla u ovaj nas mali kutak i srecno sa skidanjem kilograma. Ako negde zaskripi, tu smo da pomognemo! :hi-fi:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Dusica29 » pre 6 godine

    Dobrodosla i od mene, najbolje znas sta tebi i tvom organizmu prija, radi po osecaju :D
    Slika
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Bakica » pre 6 godine

    Dobrodoshla :mahalo:
    Pokushaj opet da stavish ticker ( makar adresa da se vidi) pa ce ti moderator pomoci. Probaj ovaj Lilyslim koji ja koristim.
    Ne razumem ni ja shta se dogadja jer kad postiram sve gde iza tachke ima odmah slovo ono mi daje istu takvu poruku.Neda mi chak da stavim link sa ovog nasheg sajta. Moderatttoooorrreeee! :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Agnna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Agnna

    od Agnna » pre 6 godine

    Hvala svima! :020: Ne znam, pokusala sam vise puta i nece. Ako izbacim naziv sajta onda nema stikera. :cry:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Bakica » pre 6 godine

    Da u pravu si. Pisala sam administratoru o ovome pa videcemo da li ce prochitati i odgovoriti :005:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Agnna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Agnna

    od Agnna » pre 6 godine

    Nadam se da hoce. :)


    Upravo sam zavrsila sa vecerom. Jeste rano, i ne pratim ono pravilo da jedem do 6 nego je danas tako ispalo. Bila sam gladna, rano ustala. Nisam zadovoljna danasnjim danom. Nekako sam bez energije, ni jelovnik mi nije reprezentativan, moze to mnogo bolje. :neznalica:


    Nasla sam neki recept za pljeskavice od tikvica i to sam pravila za rucak. Prze se u ulju, pa sam planirala da za veceru bude nesto laganije. Ali na kraju je ispalo ono poznato "greota da se bace" pa sam ih jela i za veceru. I nisu mi prijale, bezveze...



    Planiram da od sutra pocnem sa nekim laganim vezbanjem. Pa da postepeno povecavam. Neka kucna varijanta... imam vijacu i veliku sipku sa tegovima. Sve ukupno dvadesetak kilograma pa cu kombinovati kardio i vezbe snage. Misici trose salo i dok mirujemo, pa da probamo i to...


    11.06.2017.

    D: smuti sa zitaricama i bananom
    R: pljeskavice od tikvica + kockica feta sira + salata (paradajz, krastavac, luk, ljuta paprika, neljuta paprika)
    U: saka orasastih plodova (kikiriki, indijski orah, badem)
    V: ostaci rucka :010:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Bakica » pre 6 godine

    Samo napred i bez odustajanja i kada neshto malo brljnesh ...nije strashno kada brljnesh ali u okviru onoga shto si odredila da jedesh. Samo gledaj da ne meshash bar meso sa UH i proteinima. Vezbe su jako vazne. Nama je to bila duga i brza shetnja.Nazalost sada je zima ovde pa smo shetnje proredili (mada smeshno je reci da je ovo zima kad dodje i do 22 stepena u toku dana, ali dobar izgovor para vredi :oops: ).Malo sam i batalila da dizem one tegice ne bih li ochvrla "leptirice" na nadlaktici :oops: . Kad god imash volje vezbaj jer zaista pomaze.
    Nema admina da se javi :005:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Bakica » pre 6 godine

    Agnna otpisao mi je administrator i kaze da je link privremeno iskljuchen zbog pokushaja hackera te kaze da mu poshaljemo kod za ticker i on ce nam ga postaviti. Tako ti pishi njemu preko sajta mozesh i daj mu da ti okachi ticker :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od cacacac » pre 6 godine

    Slazem se sa bakicom, samo fizicka aktivnost i nemesanje namirnica i rezultat ce biti pozitivan! :hi-fi:
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Dusica29
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Dusica29 » pre 6 godine

    I ja se prikljucujem savetima, i ako nemam vremena za vezbe, juce pala setnja od 6 km u oba pravca, tako da mi je to vezba. Ova njihova priroda mami da je istrazujemo :D
    Slika
  • Agnna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Agnna

    od Agnna » pre 6 godine

    Bakice hvala, zanimljivije je pratiti napredak uz tiker. :oops: Hvala na savetima, potrudicu se da postujem koliko mogu. Istina je da osim osnovne podele namirnica ne znam bas sta uz sta se sme. Jedem po nekom osecaju, sta mi se u tom trenutku jede a da je "pametno". Jedino hleb i testenine ne smem, jer ne umem da stanem. Ni integralni ni razeni... pokusala sam par puta sa tonusom i ne stajem dok ne pojedem celo pakovanje. Dzabe je on integralni, bez kvasca, sta vec. Mozda ga ubacim nekad kad steknem samokontrolu. 8)



    Jutros sam se merila, otisao jos jedan kilogram. Znaci ukupno 3 kilograma za desetak dana. :013: Jako mi je interesantno i motivise citanje vasih dnevnika. Valjda to saznanje da svi imamo isti cilj i istu muku. :31:



    EDIT:

    Danasnji dan je super prosao, ubacila sam i vezbanje. Kao sto sam rekla, kombinacija kardia i tegova. Za pocetak lagano, ali za mene bez kondicije-ubitacno! Videla sam da je jedna clanica merila obime pa sam i ja dohvatila metar, bolje da nisam. Pa ja imam gradju sneska belica. Straaaasno... ali ajde da napisem sve lepo mere i nadam se smanjenju istih. :crybaby:


    Godine: 24
    Visina: 162 cm
    Tezina pocetna: 90 kg
    Tezina trenutna: 87 kg
    Tezina zeljena: 55 kg

    Ruke: 38 cm
    Gornji stomak (prosto ne znam na koliko delova da razvrstam svoj stomak pa cemo taj prvi nazvati gornjim :-P ) 101 cm
    "Struk" 98 cm
    Donji stomak 120 cm
    Butine: 66 cm
    List 44,5 cm
    Grudi 117 cm


    Prosto me sramota da napisem ali eto, tako cu najbolje pratiti stanje. E sad danasnji meni...


    12.06.2017.

    D: smuti sa zitaricama, pola banane i jagodama
    R: bareni pirinac sa sampinjonima, kockica feta sira i salata od paradajza, paprike i krastavca
    U: standardno... saka orasastih plodova (kikiriki, indijski orah i badem)
    V: kajgana od 4 belanceta i jednog zumanceta + casa balans jogurta

    + jedna banana
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Agnna

    od Bakica » pre 6 godine

    Kao shto je mnogo puta ponovljeno ovde ovo je maraton a ne trka na 100m :D Bice i stagniranja ( pa chak se ivrati kilo dva ponekad) bicesh i demotivisana , gubicesh volju, ali vazno je da NE ODUSTAJESH...Nikako ono " pa kad sam vec zabrljala prekidam pa cu posle ponovo iz pochetka". Uvek nastavi i nakon brljanja.Chini mi se da ti je jelovnik dobar. Kazem samo gledaj da makar ne meshash meso sa krompirom, pirinchom, testom ( znachi sa UH i skrobom). Makar ne u jednom obroku.I izbegavaj da jedesh posle 8 uveche.Nalij se vodom.Ili kao ja uzmi dve kashike ajvara ili neke salate da bi zaspala. To su neki principi UNke kojih smo se mi ovde drzali i postigli svi neki rezultat.
    Nema nikakve sramote u tome da chovek sebi prizna da nije zadovoljan svojom tezinom . To je prvi korak ka odluci da se neshto uradi po tom pitanju. Samo napred!
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Agnna

    od Kufi » pre 6 godine

    Ruke: 38
    Imas ruku skoro ko moja :D
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • Agnna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Agnna

    od Agnna » pre 6 godine

    Bakice, svesna sam ja toga u teoriji, videcemo kako ce biti u praksi. :)
    Kufi, to je tamo sumo-ruka. A ni ostatak tela ne zaostaje mnogo. :-P



    Danas je jako tezak, sparan dan. Nema kiseonika napolju, nikad nisam volela leto i vrucine. Pod upalom sam, bukvalno me svaki misic u pokusaju boli.


    13.06.2017.

    D: smuti, saka kikiriki, badem i indijski orah miksa
    R: krompir pire i paradajz sos
    U: jedna jabuka
    V: kajgana od 3 belanceta i dva zumanceta + 150 grama mladog sira + casa balans jogurta + banana



    Znam da nije najpametnije jesti voce uvece, posebno bananu ali mi ovih dana bas u tom periodu dodje zelja za slatkisima, a banana je uspesno eliminise. :)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Vanja i 80 gostiju