Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
VAŽNO OBAVEŠTENJE - Pisanje u dnevnicima
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    VAŽNO OBAVEŠTENJE - Pisanje u dnevnicima

    od 314pezos » pre 14 godine

    Dragi forumasi!

    Zbog mnoštva poruka u dnevnicima, koje se svode na samo da mahnem, kako danas draga, da ti poželim dobro jutro ili na diskusije po par stranica o mnogim stvarima koje nisu vezane za dijetu (off topic), naravno tu je i neizbežno preterivanje sa smajlijima, dnevnici gube svoj smisao a i takođe je i sam forum par puta dolazio do kritične tačke zbog prevelikog broja postova, kao i što se dešava ovih dana.

    Do sada nismo morali da reagujemo, jer nije bilo potrebe. Ali sada kad se dnevnici protežu na više strana u jednom danu malo je nezgodno iščitati sve, a s'tim i odgovoriti mnogima od Vas na Vaša pitanja.

    Ovde imate kako bi dnevnik trebao da izgleda Kako i sta sa dnevnikom? pa bih vas molili da što manje pišete “u prazno”, a više da se okrenemo samim dijetama, ishrani i vežbanju zbog kojih smo i ovde!

    Jer mi kao urednici zaista ne možemo svima odgovoriti zbog mnoštva poruka po dnevnicima, zato bi Vas i molili da pitanja postavljate u podforumima koji za to i sluze (o ovome smo vec dosta puta pisali, ali mnogi to ne rade). Tako da ako imate pitanje u vezi UN dijete postavite ga tamo, ili u svoj dnevnik a ne u Gigin ili bilo čiji dnevnik itd.

    Jedno od pravila pisanja u dnevnicima je i da nema pisanja uzastopnih postova u jednom danu. Ako nakon Vašeg poslednjeg posta niko nije ništa napisao, na Vaš poslednji post kliknete u zavisnosti koji si jezik odabrala za forum na edit ili uredi i dodate željeni tekst. Ako je nakon Vašeg poslednjeg posta nastupio novi dan a takođe nema ničijeg posta onda se po pravilu i piše nova poruka.

    Ako želite sa nekim da se dopisujete i družite, imate za to Bla Bla Caffe i privatne poruke, da ne pravimo gužvu u dnevnicima.

    Tako olakšavate nama posao a i forum će nadam se manje biti opterećen, pa možemo svima izaći u susret, a i Vama će biti lakše da se snađete po dnevnicima i nađete šta Vas zanima vezano za dijete i ishranu.

    Unapred zahvalni tim dijeta.net-a
    Slika
    Slika
  • ENNA
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 88
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: VAŽNO OBAVEŠTENJE - Pisanje u dnevnicima

    od ENNA » pre 14 godine

    Vezano za ovo obaveštenje. Koliko sam primetila, ljudi su ovde najviše i upravo zbog te podrške koju pružaju jedni drugima. I taj "mah-mah, samo da te se setim", ili "bravo! nastavi tako dalje!" mislim da svima jako znači.
    Pitam jer sam i sama takva i švrljam po dnevnicima da vidim uspehe i borbe drugih, i volim svu tu pozitivnost koja cirkuliše forumom upravo zbog tih malih čavrljanja i opuštenijih tema o onome što im se dešava tokom dana.
    Ipak, kako bi bilo da svi samo pišu o hrani i o jelovnicima? Forum ne bi bio popularan onoliko koliko je sada.

    a i takođe je i sam forum par puta dolazio do kritične tačke zbog prevelikog broja postova.

    Ovo je do tehničkih pitanja, ali mi, ipak, nije jasno.
    Forum je, sam po sebi, predvidjen za opširnije diskusije, razmene mišljenja, itd.

    Eto. Toliko od mene. I za mene je ovo mesto prava oaza pozitivnih vibracija. :)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: VAŽNO OBAVEŠTENJE - Pisanje u dnevnicima

    od lasata » pre 14 godine

    S pocetka forum je zamisljen kao mesto na kome ce biti mnogo manji broj ljudi nego sto je sada Enna... I zaista se dogadja da krajem meseca nemamo pristup forumu ako preteramo sa porukama... Sada sve funkcionise ali upravo zato smo zamolili da se izbegavaju poruke 'samo da mahnem', 'samo da pozdravim'... To su zaista prazne poruke... Ako se vec nekoga setis i posetis mu dnevnik onda ipak treba da bude i neka rec vise... Daleko od toga da su teme samo dijeta i prehrana, naravno da diskutujemo o kojecemu... Zato smo i uveli jelovnike u drugoj boji i vecim slovima jer je bila mukica iskopati ih u gomili teksta... Ipak, postoje neke tzv. 'lepljive' teme koje bi se oduzile preko svake mere u nekom od dnevnika koji mozda svi i ne posecuju... Upravo zato imamo Bla-bla kafe predvidjen za diskusije o svemu i svacemu... Nakon npr. 100 stranica bla-bla kafea, prvih 50 brisemo i tako rasterecujemo forum... Licno mislim da smo dosta dobro organizovani... :)
    Eh da... Uz sve to imamo i sjajan forumski flash chat koji skoro niko ne koristi... Ranije smo imali naviku da se svi okupimo u vecernjim satima na chatu i da se salimo, caskamo, smejemo... To je bilo bas lepo... Ali eto, nazalost, ova grupa zanemaruje znacaj forumskog chata... Pa drage moje, izvolite... Chat takodje poseduje i private room sto je mnogo zgodniji i brzi vid komunikacije od pp-ova... Posaljes pp onome kome zelis i pozoves ga na forumski caht i bacite se u caskanje i uzivanciju... :wink:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju