Odgovori 110 postova
Run Forest, run!
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Bakica » pre 6 godine

    Kolichine su bitne i da se jede uvek u isto vreme i sa pauzama izmedju...za ovih godinu dana nauchih toliko :D
    Svi koji me znaju od pre i posle dijete stalno chekaju da vratim kile i pitaju kako mi ide. Medjutim ja kile ne vracam ( sem nekad na kratko po koje kilo kao oko novogodishnjih praznika ali to sam skinula opet). Josh da mogu da spavam pa da nocu ne chapkam po frizideru :nasilan:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • IVANA002
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od IVANA002 » pre 6 godine

    Evo da ti se javim da te odsad pratim :mahalo:
    Svaka cast na treninzima :) A kako je sada, posto vidim da ti je poslednji post od pre mesec dana?
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 5 godine

    Pozdrav svima! Dugo nisam pisala, nadam se da ste svi dobro, da napredujete.
    Poslednja dva meseca nisam trenirala. Trenutno imam 77 kg, što znači da sam od prošlog jula do sada ukupno izgubila nekih osam kilograma. Pre nedelju dana sam ponovo počela da treniram tri puta nedeljno po sat, nadam se da ću uspeti da izgubim još sedam do sledeće godine.
    Ova dva meseca sam uglavnom jela voće ujutru, ribu ili povrće i sir za ručak, povrće ili voće za večeru. Hleb, ponekad. Umesto belog, integralno ili neko drugo vrednije brašno. Pila sam jako mnogo vode i čajeva. Slatkiši i alkohol, samo kada baš mora, a onda brinem da to bude crna čokolada ili nešto sa orasima, bademima, medom, voćem, i vino. ;)

    Možda je sporo, ali nema vraćanja kilograma, a meni je to najvažnije!
    Nadam se daljem napretku.
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 5 godine

    Evo da ti se javim da te odsad pratim :mahalo:
    Svaka cast na treninzima :) A kako je sada, posto vidim da ti je poslednji post od pre mesec dana?
    Ćao IVANA002! :) :) :)
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Bakica » pre 5 godine

    Cao Drina :mahalo: Samo se ti drzi svoje metode...shto je brzo to je i kuso - kaze nash narod. Brze dijete drzim samo kad mi je stalo da na brzinu izgubim koje kilo i naravno to se brzo i vrati :crybaby: Ja se vec godinu i po drzim na izgubljenoj kilazi (par kila gore dole) i nadam se da onu staru kilazu necu nikad vratiti :) Josh da mogu da vezbam...ali godine i kostobolja ne dozvoljavaju ozbiljnije vezbanje. Pozz
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 110 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Vanja i 11 gostiju