Odgovori 148 postova
Neka igre pocnu...(UN)
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Ja prvo sve vas obidjem, pregledam procitam, upisem se kod vas i ondak na tenane ovde.
    Jeco sta je 1/11? Vec si mi zadala zadatak da istrazim sistem 60 :D Ali znas sta, svidja mi se sto se usmeravamo za kasnije.
    Izgleda da smo svesne da cemo se zakucati malo duze na nekoj kilazi pa da nas ne uhvati neka monotonija, treba da promenimo nesto. Definitivno sam ZA nesto posle kruga unke! Sad ce to, skoro smo na pola. I oduvek sam bila za ovako lagano skidanje kilograma pa neka traje koliko traje. Imam snazan utisak da mozemo pobediti sebe :headbang:
    PB samo lagano i istrajno, pronacices se u nekoj dijeti ne sumnjam :009: dok je zelje i volje, vremena ima na pretek. Ni ove kilograme nismo dobili preko noci, isto tako nece ni preko noci nestati (na nasu veeeeliku zalost) :D
    Danas divan proteinski dan koji mi je dao i dodatnu volju za vezbanjem, a sad predvece je pala i voznja bajsa. :D
    11.09.2020. - 42.dan - proteinski
    D: dve breskve
    R: ocenjena tunjevina, parce hleba, paradajz salata, solja mleka (ne pitajte)
    V: sardine paradajz salata
    -2l vode, turska kafa
    -25 min vezbe uz Julian, 10 min vezbe za trbusnjake, 30 minuta lagane voznje bajsom.
    Sreca prati hrabre!
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    AH kako volEm vikend! Ustanes kad se naspavas, pijes kaficu polako, deca vec sama prave sebi dorucak (doduse to su pahuljice sa mlekom) :D Sve u svemu :skakutalo:

    12.09.2020. - 43.dan - skrobni
    D: dve breskve
    R: grasak, sargarepa, krompir, kiseli krastavci, parce hleba
    V: pola rucka bez hleba
    -2 l vode, 3 turske kafe
    -10 minuta vezbe za trbusknjake, 30min lagana voznja bajsa

    Iskoristicu nalet energije i nastavljam sa testom (izbacila sam uzinu i drzim se tri obroka). Satnica D: 10h, R:13h V: 17h :mahalo:
    Sreca prati hrabre!
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    I danas je lepo poceo dan, naspavana odmorna :) Ceka me posao koji sam jos petak trebala da uradim, pa cu danas da ga zavrsim, a popodne idemo na rodjus i gle cuda bas je danas UH dan :D

    13.09.2020. - 44.dan - UH
    D: dve breskve
    R: kus kus u kombinacji sa pecenim paprikama i lukom
    V: rodjendanska torta
    -2 l vode, 3 turske kafe

    Na rodjendan cu poneti i iseckanu jabuku i malo kostunjavog voca, ako zakriziram da posluzi svrsi. :mahalo:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Jelenab » pre 3 godine

    Cao draga, tu sam , tu sam samo ne postizavam od silnih obaveza) Elem , pitala si me negde( ooet kucam sa tel. pa mi tesko da se orkentisem, sta je 1/11...Prvi novembar, ja zamisljam da tog datuma mi zavrsavamo sa UN-kom pa mozemo da krenemo na nesto drugo))) E, sto se tice cigara, skroz je ok. Iskreno , setim ih se uglavnom kad se iznerviram nesto, al cim ponovo pomislim na ukus duvana u ustima, prodje me zelja. Skoro me je program koji sam instalirala od dana kada sam ostavila cigare podserio da je proslo 30 dana od kad sam poslednju popusila , o ustedu od oko 30-tak evra) A i da mi se vraca boja u lice mi je pre neki dan napomenuo kolega.. Tako da, samo trebas da se skockas sama sa sobom, proveri dal kod nas imaju tablete za bacsnje cigara, i polagano. Pa ako pocnes i prekines, samo ces sebi da naudis, msm nista se strasno nece desiti, zar ne.A ako uspes, bices dodatno ponosna na sebe. Meni vec sad prodje veci deo dana da nepomislim na njih...Tu sam, pratim te i podrzavam)
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Vaga me nije obradovala, ali neka je, tesim se sa mislju da ustvari dobijam misicnu masu :D :D :D

    Jeco draga, skidam kapu i svaka cast za cigare! Mnogo mi je drago zbog tebe i dalje mi se krcka akcija o mom ostavljanju cigara, pa bas tako, nista me ne kosta da pokusam pa sve i da se vratim...ali o tom potom :oops:

    14.09.2020. - 45.dan - vitaminski
    D: 2 breskve
    U: kostunjavo voce
    R: banana
    U: jabuka
    V: paradajz sok,krastavac
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Jelenab » pre 3 godine

    Sto ti kazes, ni mene vaga neraduje u poslednje vreme. Ali nekako , bre, sama sebi izgledam tanja... Pa se tesim da sam sigurno skinula obime a da vaga to ne prepoznaje ))))
    Sto se tice cigara, vrlo rado cu ti biti podrska, kad resis. Moj kolega je prestao prosle godine ( a pre toga smo oboje bili na iqos-u I mislim da se sa njega lakse silazi jer mnogo manje pusis ) I godinu dana mi je ispirao mozak da prestanem sa pusenjem... Davao mi I knjige I filmove na youtub-u, al kad dusa nece, dzaba prica )
    Tako da te razumem u svakom slucaju. Al znam da ce doci taj dan "X" I kod tebe... I kad dodje, vazno je da ga prepoznas, da se opustis I da krenes da sledujes svojim idejama :009: za tebe!
    Pratim te, tu sam )
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Pa naravno da smo tanje :D
    Nego, ja vikendom imam obicaj onako da operem i opeglam sav ves sto se nakupi preko nedelje, pa da od ponedeljka bude sve spremno i cisto. I uhvatih se ja tako farmerica, bas danas...a znas kako su samo tesne onaj prvi dan nosenja, tesne pa krute a leeeepe i mirisljave :D sva sreca pa sam radila od kuce, i skoro svo vreme mi bilo otkopcano dugme na farkama, ah muko moja. E a kad bolje razmislim, vec sutradan ce biti fino rastegljene, a prekosutra ihaaaaj kao salivene.
    Moram ipak priznati da mastam o danu kada ce mi ove farke stajati kako treba od prvog dana nosenja... :005:
    -45dana
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Jelenab » pre 3 godine

    Citam I neverujem ) I kod mene juce farmerke u "glavnoj ulozi"...Doduse, imam ja tako neke "merice"...
    "Merica" predstavlja farmerke koje mi stoje u ormaru I sluze samo da premerim dal mogu da udjem u njih . Tako da imam mericu od pre 23 godine ( kad sam stigla u RUS ) I to je bas ono extrim merica u koju ulazim sa 65 kg, I imam jos jednu skoriju od pre trudnoce sa malim misicem... E te druge sam nesto u glavi prebirala da bi jos mogla I da ih nosim kad skinem kilograme jer kao, ostadose mi nove. E juce ja probam, uvucem se u njih ( naravno sve sa udahom vazduha ) , skapiram da ako dodjem do 70 kg, vec cu moci I glat da ih zakopcavam, a onda skapiram jos nesto vrlo vazno... Farmerke su totalni demode, godina kupovine je 2013-ta kada su se nosily spusteni strukovi , I shvatim da takve modele vise niko ne nosi...))))
    Tu sam ,uz tebe sam ,cekam danasnji jelovnik )))
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bakica » pre 3 godine

    Ja nisam ulazila u farmerke pa sigurno jedno 30 godina i pre jedno mesec dana nadjem neke na ekstra rasprodaji i reko uzecu ih pa moze nekome za poklon kad odem u Beograd ( ako Bog da). Kad ono ja 'ladno ushla u farmerke i josh su mi u struku malo vece... Malo mi smeshno da u ovim godinama nosim farmerke a kao mlada nisam izlazila iz njih 8) tako da mislim da cu ih nositi pa makar me mladji i krishom ismejavali ( znate ono : " vidi baka nosi farmerke" haha)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Jeco mislim da svi mi imamo tako jedne farke / merica / od kojih se ne rastajemo, uredno slozene u ormanu, i s vremena na vreme gledamo na njih sa uzdahom i zadovoljstvom kako smo ih samo tako lepe odabrale i kako su nam savrseno stajale.
    I moje su isto tako neke plitke (o boze kad se setim kako sam ih "bestidno" nosila sa sve ravnim stomakom), malo su izbledele, i jos onako malo iskidane...ah mladosti....

    Nego danas:
    15.09.2020. - 46.dan - proteinski
    D: banana
    U: kostunjavo voce
    R: fasiri, kiseli krastavci, parce hleba, supa
    V: pola pljeskavice i sok od paradajza
    -2 l vode, 3 turske kafe
    Aktivnosti opet izostaju...ali ih za sutra planiram.

    16.09.2020. - 47.dan - skrobni
    D: dve breskve
    R: djuvec
    V: pola rucka i mozda pola solje soka od paradajza
    -2 l vode, 3 turske kafe
    -25 min vezbe uz Julian, 10 min vezbe za trbusnjake, pola sata lagane voznje bajsom

    -44
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Jelenab » pre 3 godine

    I tebi su standardno lepi obroci... Djuvec, volela bi da ga jedem ) A interesuje me jel si uspela da vezbice odradis?
    Ja vec razmisljam sta posle ova tri meseca... Mogle bi neka pravila zajedno za napisemo I da ih se pridrzavamo ) Neverovatno ali u tvom dnevniku , dosta cesto vidim razmisljanja koja su prakticno na 100% ista kao kod mene, pa mislim da bi mogle to da iskoristimo za ubuduce )Znaci, cekam danasnji izvestaj, jel si upesla da se pridrzis svega sto si zaplanirala ... Pozdravcic od mene )
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Izgleda da sam odlucila samu sebe da sabotiram. :crybaby: I moram da poslazem kockice opet u glavi. Nista se nije desilo sto bi me izbacilo iz koloseka, ali izgleda da sam juce pregazila preko svojih "uspeha". Samoj sebi otezavam :placljivko:
    Elem, dorucak rucak protekli kako treba, a onda ko iz vedra neba sendvic od krckavog li okrajka vruceg hleba, sa sve majonezom salamom i sirom (ja ga napravila). I tu nije kraj, jedna kocka domacih lazanja (ostatak od rucka za ostale) sa rendanim sirom...i to sam jela ispred televizora, valjda mi lakse bilo da ne mislim, nego samo da jedem i buljim u tv...i tu nije kraj, ne ne :placljivko: sve sam to zacementirala sa sigurno 5 bananica cokoladica...I onda kiselina tokom cele noci me mucila...
    Od vezbi nista juce, ali sam pocela da ribam po kuci (valjda griza savesti).
    Uopste mi nije drago. Pomislim da odustanem ali ne zelim. Pomislim i da pocnem ispocetka ali ni to nije resenje. Idem do kraja, pa cu onda da se udaram o glavu znajuci da sam mogla i mnogo bolje. :nasilan:
    Danas:
    17.09.2020.- 48.dan - UH
    D: dve jabuke
    U: breskve
    R: kus kus sa ajvarom
    V: sladoled, red crne cokolade
    Inace razmisljam kako je sve blizi i drugi vodeni, i znam da ce biti tesko, ali znam i da cu ga pregurati...to razmisljanje moram primeniti i na dane koji slede. Nije lako, uopste nije lako, ali moram dalje!
    -43
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Jelenab » pre 3 godine

    Mislila sam da pisem kasnije, al me tvoj post naterao da ti kuckam odgovor sa mob...Elem , ista situacija i kid mene.Ja sam sve idealno isplanirala i onda se dogovorila sa mm da me pokupi sa posla kod jednog trznog centra.I to mi je bila prva kobna odluka) Druga je bila, da, posto sam stigla ranije, pitam njega hoce li da jede i da, posto je potvrdio da hoce, predlozim svoj omiljeni restoran...Sve sam mislila da necu da brljem mnigo jer mi se prijela cuvena supa TomJam.Plodovi mora sa pirincem.Mislim , ja sam resila da dosta odgovara onom nasem skrobnom danu, osim sto ima tih plodova) Onda muž predloži i suši, što ja sa radoscu prihvatim ( opet kao skrob) i jos pirinac sa povrcem i naravno plodovima mora...Sve sam se mislila da nisam strasno brljula.Vaga je imala drugacije planive za mene...Slognula me je sinoc sa 75 kg, i sto je najgore ja shvatam da ovaj drugi mesec prolazi bezrezultatno i da cu jos biti u plusu posle drugog vodenog :bas_tuzan:
    Ne kapiram u cemu je fora.Ja sam vise gladna nego sita, z kg za sada stoje.Procitzh na FB devojja se pohvalila da posle 46-og dana ima 11 kg manje...Mislim se, sestro, oklen ih je smakla...Ja variram posle skoro 2 meseca izmedju 4-5kg.E doduse jako malo pijem vode...Mozda je i to razlog...U svakom slucaju ne odustajem!!! Sad mi je lakse kad sam ti izlila svu dusu i sve moje muke...Idemo dalje, drzimo se :pivo:
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Evo i mene sa mobilnog :mahalo:
    I nemoj da pomislis da ces biti u plusu posle drugog vodenog. Nego lepo ti meni prepusti matematiku i postavicemo jednu jednacinu ili mozda nejednacinu :D sa jednom nepoznatom.
    Postavka ide ovako, do drugog vodenog dana se sklanja vaga i nema merennja uopste (to je trenutna tezina) od tog dana se pridrzavamo dijete onako kako valja (tu ce otici par kg a iskukacemo i drugi vodeni!) sto ce za rezultat dati zeljenu nam sesticu! Ja verujem da cemo tako uspeti! :hi-fi:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Neka igre pocnu...(UN)

    od Jelenab » pre 3 godine

    Jutros sam naravno prvo naskocila na vagu I pala u depru ( kako bi rekli mi mladi :D )... Onda procitam tvoju poruku, I shvatim da si totalno u pravu I da u narednim danima nema ni "V" od vage, nego cemo tek posle drugog vodenog... Ako se ne varam to pada na sledeci vikend.
    Elem, I krenem da se oblacim I po inerciji ponovo krenem ka vagi, I onda sama sebi glasno kazem "NE" I nasmejem se... Tako da znas da sam te vec poslusala )))) Na kraju krajeva, vazan je krajnji cilj. STa ja da radim ,ako zbog mojih godina I svih promena u organizmu, ima neki razlog sto nece na dole kilogrami da idu... Evo npr. trebalo je da mi krene nas zenski problem, a jos nije... Ipak sam ja zena blizu 50-tih ( mada se ja osecam mladje ) I bioloski casovnik daje mi do znanja da neke stvari ne mogu kad ja hocu, nego kad se on smiluje. Tako da, idemo dalje ka cilju, kako god, vazno je ne odustati...
Odgovori 148 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju