Odgovori 246 postova
Irreversible
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Irreversible

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Meni uvek zao u restoranu jesti samo salatu, jos kad pogledam koja je cena te porcijice. Evo jucerasnji primer, jedna ljuta pecena paprika 300 dinara :shock: Pogotovo sad kad joj je sezona, cena nema smisla...Ili ono flasica vode 0,5l 150 dinara. Ali avaj, za dijetu je uvek salata najbolji izbor u restoranu.
    Nego, jel imas plan za merenje? Osecas li neke promene?
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Jeste, stvarno preteruju sa cenama, ali sada dok sam na dijeti cu tako. Retko jedem u restoranu, pa nece biti udar na budzet :D
    Osecam se psihicki mnogo bolje, osecam samopouzdanje da ce ovo da uspe, i dosta sam iskontrolisala ishranu u odnosu na pocetak. Ovako promene ne osecam, u smislu da sam smrsala. Mislim da ce za to morati da ode jos par kilograma. Mericu se subotom. Sada sam na 81, nadam se u subotu da se spustam na 80. Ako ne, prelazim na sledecu fazu, fiksiram vremena kada jedem.

    Danas sam jela bas kako zelim. Malo sam bila neraspolozena po ustajanju, tako da sam doruckovala samo bananu, to nije po planu, ali je ok.

    DAN 9
    banana
    nar
    kupus, malo hleba
    pirinac, povrce, piletina
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Pravilni stavovi donose spustanje kilograma I to million posto. Kad jednom nades sta tvom organizmu prija , jer ja sam pristalica toga da svako ima svoju dijetu koja moze da mu pomogne u ostavrivanju ciljeva, ti si nasal system kojim treba da se rukovodis u buducnosti. Inace, imam utisak, mozda gresim, ali da si dosta smanjila ishranu. Nemoj da odes samo u krajnjost, da posto ti se smanjio zeludac, vise nista ne jedes... Iiiiii idemo dalje drugarice moja !
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Irreversible

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Primetih i ja to smanjenj kolicina, ali rekoh ajde da ne skrecem mnogo paznju na to, dok se ne averziras i uhodas.
    Samo napred i lagano, bez presije! :009:
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hvala puno devojke na podrsci, znaci mnogo! :009:
    Sta mislite za kolicinu? Mozda da pojacam malo? Juce sam bas bila gladna uvece.

    Danas sam dobro jela.

    DAN 10
    proja, paradajz, jogurt
    lazanje sa patlidzanom
    jos lazanja sa patlidzanom
    kruska
    nar


    Bolje mi je ovako kada je prvi deo dana jaci, drugi slabiji.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Super je sve to, po meni danas odlicno.I te lazanje sa patlidzanom zvuce izvrsno.Tvom danasnjem meniju ja licno ne bi nista ni dodala ni oduzela...Jedino na sta trena obratiti paznju je da ti ovaj poslednji obrok ne bude u sitne sate, nego npr do 19h...Iiii idemo ka novom.danu)
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Ideeemo :D :D
    Ne jedem kasno, oko 7 veceram uglavnom. Jedino sto jedem vece kolicine, ali to cu smanjiti kasnije.

    Danas isto sve po planu.

    DAN 11
    pola banane
    oslic, spanac, malo hleba
    knedle sa sljivama
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Danas ovako.

    DAN 12
    banana
    pilav, malo hleba, salata od paradajza
    palacinke sa tunjevinom i jajima


    Merim se prekosutra.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Devojke, gde ste? Nedostajete!

    Imerila sam se jutros i dalje 81kg, vreme da se steze kais.
    Najpre da napravim rekapitulaciju prve faze posle ovih 12 dana.
    Pravila su bila dva:
    1. da ne jedem slatko
    2. da ne jedem hranu kupljenu napolju, vec sve od kuce

    Prekrsila sam 2 puta, sa karadjordjevom i cokoladom posle toga.

    Sada FAZA DVA - KADA?
    Dorucak u 9, rucak u 2, vecera u 7. Izmedju obroka smem samo voce i sveze povrce da jedem.
    Sedam dana ovako, pa da vidimo rezultate. Pravila iz prve faze ostaju.
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Irreversible

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Ohoho kod tebe se zaHuktava 8) Ako neka, i treba! Bravo bravo i svidja mi se tvoj plan i tvoja namera :009:
    Sreca prati hrabre!
  • Jelenab
    Amater
    Amater
    Postovi: 158
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Irreversible

    od Jelenab » pre 3 godine

    Sreca zaista prati hrabre.Drago mi je da se ne predajes! I drago mi je sto i dalje ides prema nekim redukcijama, pa makar bilo i pitanje redukcije vremena.Odlicno...Bice sve to super, samo budi strpljiva :009:
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hvala devojke moje drage!! :009: :009:

    Planiram jos puno redukcija, ali moram jednu po jednu da se ne bih osecala preplavljeno i onda odustala.
    Evo 7 i bas sam se bacila u razmisljanje sta da veceram. Zaintrigirala me slatka vecera kod tebe Bacvanka (kako sam to odmah snimila i gledam da primenim prvo :D ). Jede mi se tako nesto ususkavajuce, a da ne mora mnogo da se sprema pa mi na um pada zagrejan crni hleb na malo putera, nutela i solja toplog mleka. Ili da napravim ovsene pahuljice sa medom i vocem. Tacno nisam pametna.

    Inace sam danas bila kod lekara, posto moram da budem jos malo na nekoj terapij. On mi je rekao da ti lekovi izazivaju stravican apetit. Sada sam na minimalnoj dozi, ali mi je savetovao da pre spavanja pojedem veliku ciniju salate. Dakle, nesto niskokaloricno, a da napuni stomak, jer lek pijem uvece. Za veceras sam isplanirala krastavce sa jogurtom i belim lukom kao tarator. Tako da cu morati i to da ubacim dok sam na terapiji kao jos jedan obrok pored ona tri.

    Ostala sam duzna za juce. E pa ovako posto sam danas presla na restriktivniji rezim, juce sam malo popustila. U mojoj blizini su se nasle malene pajglice sa orasima koje su stradale, i to mi je bila vecera. Onda sam otisla na pice sa drugom sa kojim se nisam dugo videla, popila jednu flasicu vina i long island, ali odolela pizzi. Zato kad sam dosla kuci, morala sam nesto (sada je jasno otkud ta glad pred spavanje) i otislo je malo kifle, koja je tu dosla zajedno sa pajglicama, i malo preostale salate od tunjevine i jaja.

    DAN 13
    banana
    nar
    pilav
    pajglice
    vino, long island
    malo kifle, tunjevina sa jajima


    U medjuvremenu sam shvatila da cu ipak pojesti ovsenu kasu. Ne smem da otvaram grotlo iskusenja zvano nutela, jer se bojim da ce se to jedno parce koje sam planirala pretvoriti u celu teglu.

    Raspisah se, zaboravih reci, otisao jos jedan kilogram. Jutros. Sada sam na 80 i bas sam zadovoljna da je ipak trud dao neki rezultat. Idemo dalje.

    DAN 14
    sardine, paradajz, hleb
    sok od cvekle
    pola burita
    (piletina, povrce, pasulj i pirinac u tortilji, sa nekim salsama)
    ovsena kasa sa medom i vocem
    tarator
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Bacvankaaa
    Amater
    Amater
    Postovi: 138
    Pridružio se: pre 3 godine

    Re: Irreversible

    od Bacvankaaa » pre 3 godine

    Obe smo se povele idejom o slatkoj veceri :D Trebale bi i tu postaviti neko ogranicenje, u smislu 2 puta nedeljno...pa mislimo o tome...
    Cestitke za -1kg :veseljak: :headbang:
    Sreca prati hrabre!
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Hvala! :009: Slazem se za ogranicenje!

    Juce sam bila na izletu, pa je rucak bio u restoranu. Narucila sam corbicu. Ali zbog toga sam bila toliko gladna za veceru da nisam mogla da jedem boraniju koja je bila po planu, tako da su morali pasti cevapi. Ali danas za rucak boranija.

    DAN 15
    sardine, hleb, paradajz, jogurt
    teleca corbica
    cevapi
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
  • Pali Debela
    Amater
    Amater
    Postovi: 245
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Irreversible

    od Pali Debela » pre 3 godine

    Juce nisam dobro isplanirala dan. Imala sam slab rucak, kore sa sirom, to je makedonsko jelo, od domacih kora, tanka testenina. I onda pregladnim do vecere, pa su pale grickalice, sto nikako nije po planu. Isto u nedelju, kada sam rucala samo corbicu, morala sam za veceru cevape, nisam mogla ovsenu kasu.
    Zakljucak je da, potpuno kontraintuitivno, da bih smrsala moram vise da jedem. Ali 'pravu' hranu, u pravo vreme. Kada god zakinem na dorucku ili rucku, to me saceka za veceru.

    DAN 16
    banana
    kore se sirom
    malo crne cokolade
    pola kesice smokija
    START 97; 96.2; 95.5; 96; 96.5; 97; 95.4
Odgovori 246 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: zabzab i 11 gostiju