Odgovori 4 postova Stranica 1 od 1
Dzejn i njena mini suknja
  • dzejn
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 41
    Pridružio se: pre 15 godine

    Dzejn i njena mini suknja

    od dzejn » pre 5 godine

    Zdravo drugari.

    Praznici su skoro gotovi i rijesila sam da je ovo godina kad cu dostici svoju najbolju formu. Zadnjih godinu dana stalno pokusavam pa odustanem brzo, mislim da su saborci kljucno rjesenje za uspjeh. :) Otud i naziv dnevnika, vrijeme je za jednu ponosnu mini suknju!

    Da se predstavim: Imam 30 godina, 177kg i 73kg (mislim, nisam se vagala u zadnje 3 nedelje i nemam namjeru do sredine januara, dok se "procistim" malo). Cilj mi je 68kg, a nakon toga 65 ukoliko mi se ucini kao dobro za moju visinu. Nikad nisam imala manje od 70kg tako da zelim da konacno vise udjem u krug 6!

    Sto se dijete tice - pratim kalorije i cilj mi je 1300 dnevno, pratim ih na MyFitnessPal aplikaciji. Pored toga, uvodicu i dodatna "pravila" i ciljeve. Cilj ove nedelje: izbaciti prepadjene grickalice i slatkise.

    Pored toga, treniram 3x nedeljno, a nakon sto se vratim sa puta (sredina januara takodje) uvodim i dnevnu setnju od 10k koraka.

    Nadam se da nas ima dovoljno da budemo podrska jedna drugoj i ostvarimo ciljeve. :hi-fi:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dzejn i njena mini suknja

    od Bakica » pre 5 godine

    Zdravo Dzejn :mahalo: Dobrodoshla :pivo: Cilj ti je sasvim ostvariv i trebalo bi brzo da ga ostvarish (mada sad ovi praznici pa mozda i nece biti bash odmah :roll: ). Veca ce ti zagonetka biti kako da posle ostvarenog cilja ostanesh trajno na toj novoj kilazi :? Iz mog iskustva to ce opet biti brojanje kalorija s tim shto cesh moci ici na vishe kalorija ( preko 2000 svakaako).
    Nema nas bash neshto mnogo ovde trenutno na forumu ali eto ja cu pokushati da te podrzim dok ne stignu drugi :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Dzejn i njena mini suknja

    od Cirkončić » pre 5 godine

    Dobrodošla Dzejn! Tu sam i ja da te podržim... :013: Lako ćeš ti doći do cilja jer nemaš veliki višak. :) Samo ću te u jednom posavetovati a to je da nemaš potrebe da držiš bilo kakve rigorozne dijete, šta više dijete uopšte, samo malo redukuj ishranu i ubaci vežbe, fizičku aktivnost. Stići ćeš sigurno do cilja. Srećno i sve najbolje! :hi-fi:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Dzejn i njena mini suknja

    od 314pezos » pre 2 godine

    Ради форум после дуго времена како треба :013:
    Slika
    Slika
Odgovori 4 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: _Debeljuca_ i 15 gostiju