Odgovori 432 postova
Dnevnik....
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 7 godine

    Uh uh uh...kakvi su ovi noviteti???? :o Jedva se snadjoh, forum u potpuno novom ruhu...

    Pozdrav dragi ljudi... Svratih opet samo da osvezim dnevnik da mi ne pobegne :) Nadam se da svi lepo napredujete i da ste jos uvek tu nedje :)
    Jo Jo hvala na savetu. Ja se nadam da cu se vratiti da budem redovna... Za sad, mogu samo da obavestim da se neki planovi krckaju i nesto se pokrece, al da ne budem previse entuzijasticna -rano je za prognoze.
    Bila sam i kod nutricioniste( nekog.),koji mi kao ovlas nesto predlozi...pa evo premisljam kako cu i sta cu sa tom njegovom ishranom. Naravno, treba izbaciti sve Uh-ove, secere i masti po njemu,pa mi ostaje mali izbor.... Za moja cula mali :oops:

    Raspricala sam se... Idem, pa cu opet da svratim :009:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 7 godine

    Pa gde si ti Eleonor? Nema te da nam kazesh shta ima novo... :)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 7 godine

    Bakice, hvala za svracanje :)

    Novog ima, i jako sam srecna zbog toga.... Naime, prilagodih nekako onu dijetu sebi i uz malo vezbi i brzog hodanja (sto uopste ne ide lako :018: ) za ovih 10-ak dana otislo 6 kile :013: Porazavajuce je to sto sam opet startovala sa proslogodisnjih 126-127 :cry:
    Al ajde, da ne baksuziram...uinatila sam se malko i nadam se da cu izdrzati ovako bar 2-3 meseca pa cemo videti. Jako mi je zao sto nemam vremena da pisem jelovnike i lepo, ljudski vodim dnevnik. Nedostaju mi komentari i saveti i sve.... Gledacu da navracam sto cesce.
    :mahalo:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 7 godine

    Samo guraj. :)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • oliveras
    Amater
    Amater
    Postovi: 482
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Dnevnik....

    od oliveras » pre 7 godine

    Drago mi je da si se javila i da imas odlican minus :skakutalo: :mahalo:
    Slika
    12.07.2013-04.2015 pocetak 97.7 kg. kraj 80 kg.
    UN 29.11.2015-27.02.2016 pocetak 86.6 kg. kraj 79.5 kg.
    07.05.2016 pocetak 78.5 kg.
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Pozdrav drustvo :)
    Bakice i Oliveras, puno hvala za svracanje :009:
    Ja sam se bas bas ulenjila kad je u pitanju pisanje dnevnika.... Nikako da se nateram. A trebalo bi... cesto me uhvate krize ili nesigurnost neka, pa mi nedostaje podrska i pomoc :oops:

    Moj rezultat do sada -17kg :013: Na zalost, to nije ni priblizno onome sto tek treba da ode, ali da ne kukam, zadovoljna sam :)

    Nadam se da vama lepo ide, bacicu pogled na vase dnevnike :mahalo:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    Eleonor -17kg je fantastichan rezultat ali te razumem kad kazesh da si josh daleko od cilja. Isti je sluchaj samnom :( .Ja sam -20kg i ma kako to dobro zvuchalo ja bih zapravo MORALA da skinem josh toliko :( . E ali sada ne ide lako...brojim kalorije i odrzavam kilazu dok ne smognem opet snage da se bacim na rigorozniju dijetu...Bitno je ne odustajati ili se ne daj Boze nikako vratiti starim navikama. Boricemo se josh :headbang: :)
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    E da je jos toliko, nego jos dva puta toliko :oops:

    Videh da brojis kalorije...meni je to "nuklearna fizika" Ama nikako mi ne ide. Mozda budem krala od tebe neku racunicu :D Generalno, kad pomislim na kalorije, mislim da svaki dan probijem onaj gornji limit od 2000 :shock: Mozda samo umisljam, ko zna....
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    Meni je brojanje bilo misterija ali polako se uhodavam ...ima onaj sajt na mojtanjir . com / zdravo-mrsavljenje (morala sam da razredim jer ne da da kopirash linkove) gde mozesh da izrachunash koliko kalorija mozesh da uzmesh dnevno ako hocesh za to i to vreme da izgubish toliko i toliko kila.
    Sada kada sam prouchila i zapisala masu tih podataka sada mi brojanje izgleda lakshe , mada uzme malo vremena da sastavish jelovnik i da ga na kraju iskontrolishesh i prepravish...ali ja vremena imam :D Kradi slobodno iz mog jelovnika sve shto ti treba :headbang:
    Jedino shto primecujem da prilichno stagniram sa ovim brojanjem ali istini za volju i prekorachujem magichnih 1200 kalorija (mada mi kaze da za moje potrebe mogu i 1350) . Ima i neka dijeta sa 900 kalorija za rapidnije mrshavljenje ali ja josh nisam savladala ni ovih 1200 :oops: pa se ne usudjujem da pomislim na 900. Nama koji treba mnogo da izgubimo treba pre svega STRPLJENJA ( koje naravno nemamo :cry: ) ali ako uspemo IKAD da usadimo sebi u glavu da se ovako ili slichno moramo hraniti ceo zivot onda vreme ne pretstavlja nishta a vagu treba posecivati shto redje jer je ova trka maraton pa da se odrzi motivacija nije pozeljno posecivati vagu chesto. Ja ni tu nemam strpljenja pa onda kad stagniram deprimiram se...medjutim veliki sam inadzija pa onda za inat nastavljam :D
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Kimura
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 17
    Pridružio se: pre 6 godine

    Re: Dnevnik....

    od Kimura » pre 6 godine

    17kg!?!?!' :o Woooow!!! Pa bravo ti!
    I da je 2 put još toliko, uspjela si prvih 17, to znači da ide i da imaš dobar sistem!
    Ja nisam još ni jednu kg. 8) ALi budem. U nedjelju ću imati kg manje. :angel:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    Hajde hajde Eleonor...mozemo mi to :headbang: Brlja se ali se nastavlja a to je bitno.Nema odustajanja. :mahalo:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Pozdrav drustvo :)
    Kimura, hvala ne svracanje i na podrsci. Bakice...ne damo se :headbang:

    Moje redovnije javljanje se izgleda svelo na mesecno javljanje :) Shame on me...
    Al hajde da kazemo da je i to nesto...znaci da nisam odustala i da se jos uvek borim...negde tamo :)
    Dakle, trenutno stanje 105 kg, sto je ukupno -22 kg za 4 meseca. Moglo je bolje ali ni ovaj rezultat nije za bacanje 8) Nesto sam zapela jula...varala i brljala vise nego sto je trebalo... Nadam se da cu da sidjem na 100 do kraja avgusta. Sta mislite? Moguce? :)
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    To je sjajan rezultat Eleonor :headbang: Mozesh naravno da skinesh ispod stotke samo malo vishe discipline :D
    Ja sam zeljno chekala da vidim na vazi onu cifru 90 i neshto jer odavno nisam bila ispod stotke i uspelo mi je. Sad sam se adptirala na ovih skoro 96 i sad bih da vidim bar okruglih 90 kg ali neshto mi ne ide. Vrtim se oko ovih 94-96 vec podugo. Brojim kao kalorije ali sam navalila na plochice od heljde a svi znamo da sa UH kolichinama nema minusa :( Proci ce me i to. Vazno je da se borimo :) i da odustati necemo :veseljak: Samo napred Pozz
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Pozdrav svima :)
    Setila sam se svog virtuelnog postojanja ovdi pa da bi i dalje nastavila da postojim, evo svratih da se malko osvezim tj. da pridignem samu sebe, jerbo ko ce drugi ako necu ja :D Zbunjujuce, da :D
    Osim toga, nekih posebnih razloga za pisanje nemam. U stanju sam pauze, da ne kazem lenjosti i neumerenosti vec dva i po meseca(ala vreme leti) i vrtim se tu negde oko stotke (nije za pohvalu, ali...) i skupljam snage da nastavim tamo gde stadoh letos.
    Forum, apsolutno neinspirativan za pisanje i prilicno zbunjujuc u ovoj nijansi zeleno-belo-sivo-belo-sivo-sivo-zeleno-belo... Bar da je neka zelena.... Pa ga mozda zato i "izbegavam".
    Elem, svima srece i uspeha. Procitam dobar savet kad god svratim i hvala Vam na tome :009:
    Do sledeceg dizanja :mahalo:
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    :mahalo: :hi-fi:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 432 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju