Odgovori 432 postova
Dnevnik....
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Pozdrav drustvo :)
    Bakice, hvala sto svratis :*
    Ja sam skroz zapela...nikako da pohvatam konce sta i kako ruckam. I najtragicnije-mnogo ruckam.... Cak i kad vodim racuna o tipu hrane, kolicina me zezne....osecam se stalno gladna. Verovatno samo umislim, kao da imam strah da ne ostanem gladna pa trpam....
    Elem, odlucujem sada da budem redovnija na forumu i da pisem svoje jelovnike, da makar malo steknem uvid u stanje ( :oops: ) a i da pokupim dobre savete i pozitivnu energiju :*
    I da dodam, pocela sam da radim neke vezbice....malo kardio, malko mesano pa cemo videti. Ne verujem da steti 8)
    Dakle, jucerasnji jelovnik, posto se ne secam onog predjasnjeg....

    11.12.17
    D:skusa iz konzerve, salata od polukiselog kupusa, tri kasike ajvara i 4 pirincana keksa (rice cakes u nastavku -rc)
    R:supa sa nudlama, podvarak sa pirincem, salata, 2 rc
    U:mandarina
    V:tunjevina, kupus salata, malo ajvara, 3 rc.

    Danas - 12.12.
    D1:kriska integralnog hleba sa humusom
    D2:cinija muslija sa vocem (musli=ovsane pahuljice 4-5 kasika, po pola kasike semenki lana i chia semena, nekoliko grozdjica i kasika sojinog mleka, zakuvano vodom) + jabuka+mandarina
    R: bice:supa,punjene paprike(pirinac, soja, semenke...) + salata
    V:videcemo sta ce biti.....
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    Idemo u borbu :headbang: Nema odustajanja :) I ja pishem jelovnike opet ne bih li stekla uvid gde greshim ( a znam da greshim uveche, shto mi je josh uvek teshko da savladam).Samo guraj :headbang:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Dobro jutro svima :)
    Bakice...vecita borba...Em gladne em debele :oops: :placljivko:
    Koliko vidim, kod tebe bas nizak kalorijski unos...ne znam koliko to pogresis uvece... Ja ubijem 2000 a mozda i vise.... :(

    Jucerasnji jelovnik, dok ne zaboravim
    13.12.
    D: 5rc sa humusom, malo tunjevine i salata (vrlo ukusna al sam shvatila da ima mnogo ulja....)
    R:pasulj, 2rc, salata
    U:mandarina
    V:pola tunjevine, pirinac, salata

    Za danas planiram
    14.12.
    D:ovsane pahuljice, voce(jabuka i mandarina...)
    R:punjena paprika, salata i verovatno oslic, samo ne znam na koji nacin.....
    V:?


    Konacno imam vremena da zvirnem u dnevnike....ako se snadjem :oops:
  • cacacac
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 557
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od cacacac » pre 6 godine

    Dobrodosla nazad, Eleonor! :mahalo:
    Ja sam skoro spremala oslica, napunila sosom od persuna, belog luka, soli, limunovog soka, i malo maslinovog ulja, zamotala u foliju i ispekla u rerni...
    Novi UN start- 28.11.2017. -68.5kg
    Najnoviji UN start- 10.01.2018. - 68kg-neuspesan
    VMA start - 15.01.2018.- 68.5kg
    Najnajnoviji UN start - 22.04.2018.-70,6kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Hmmm...nije losa ideja,....
    Malo sam skepticna...poslednji put kad sam pekla oslic bilo mi je(blago receno)uzasan.Verovatno sam negde pogresila, ali iskreno, nisam pokusala da ispravim...Uglavnom svi vole kad je isprzen na klasican slavski nacin, pa ga tako i spremam...A to tako nije dobro za dijetu.... :oops:
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Dnevnik....

    od Cirkončić » pre 6 godine

    Da te pozdarvim i ovde! :) Dobrodošla nazad Eleonor! :hi-fi:

    Prvo da ti čestitam na velikom trudu i ostvarenom rezultatu! : ) Veliki si uspeh postigla i sada samo nastavi. Čituckala sam malo tvoj dnevnik da bih bila u toku i vidim da iako se u poslednje vreme nisi redovno pojavljivala ostvarila si lepe rezultate. : ) Sada samo nastavi. Super je što ponovo pišeš jelovnike, to dodatno motiviše a tu smo i mi sa podrškom, nisi sama. :)
    Možeš ti to!
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 6 godine

    Ma utucam i ja jedno 1500-1700 u proseku sa vechernjim jelom ( al to ne upisujem :oops: ) zato i ne slabim vec se samo drzim tu oko stare tezine + - 2 kg (uz slabu probavu nekad i 3 kg). I tako se vrtim tu ko luda Nasta jer nikako da se odluchim da budem malo gladna :x :( Krenem dan dva oshtrije , skinem kilo i po ili slichno i onda Jovo nanovo. Bash vec samu sebe nerviram jer ovako se vrtim josh od septembra :x .Jedino kad sam oko 900 kalorija ozbiljnije gubim ali ne vredi to na par dana, morala bih bar 7-10 dana tako. Al mi ne ide.I onda sve odlazem " od sutra cu, od Nove godine cu, od slave cu" da krenem na rigorozu a dotle da se bar odrzim ovde gde sam. Bruka :oops:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 6 godine

    Pozdrav zenske :)
    Bakice, meni se cini da je 900 cal premalo...:/ prosto ne mogu da zamislim sebe na tih 900...Zato i ne pokusavam vise da drzim Un na primer, uvek sam gladna, i nervozna :oops: Naravno, ti znas sta tebi prija i sta mozes da izguras, tako da-verujem u tvoj sud. Ja sam u poslednje vreme zadovoljna kad ne dobijam. I isto je bolje od plusa.
    Kad vec poceh pricu, juce sam se merila iiiiii lepe vesti. Za 10 tacnije 11 dana sam u minusu 3kg :013: Tako da, drage moje, zvanicno objavljujem ulazak u klub 9. 99,3 je, ali vazno da je ispod 100 :020: Sad mi jos samo ostaje da utvrdim tu devetku, a obzirom da ide slava...uh, bas se plasim... Od danas pocinje da mirise kod mene-kifle, torte kolaci, pa nadalje kako je red.... :005:

    Jelovnik od juce 15.12
    D:salata (kupus i paprika iz tegle+pirinac), tunjevina, 4rc
    R: corbica (krompir,grasak-2 tanjira),salata,2rc
    V:Skrooooz pogresna, jedva sam prevarila - kupus-nesto izmedju podvarka i sarme...ceo tanjir....

    16.12.
    D: musli(pahuljice,grozdjice,semenke,malo meda,kas.sojinog mleka) +jabuka+pola banane
    R:?
    V:?
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Dnevnik....

    od Cirkončić » pre 6 godine

    Bravooooo za klub 9! :013: Sjajn ti je minus! :veseljak:
    Samo nastavi tako, a kada dođu razne đakonije na red, seti se svog uspeha i ručkaj sve ali pokušaj da ne preteraš. :)
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od dada77ns » pre 6 godine

    cetitam... :headbang:
    guraj dalje...borba se nastavlja :)
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 5 godine

    Pozdrav :)
    Navratih samo da dignem dnevnik.... Izgleda da je forum zamro....ovo sredjivanje nacisto ubi kreativnost :x

    Elem, ja se i dalje borim...vise posustajem, al avaj... Trenutno sam na 95 kg i vreme je da se malo pokrenem...

    Ljubim vas sve, nove i stare dijeteticare :)
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Bakica » pre 5 godine

    Vazno je trgnuti se na vreme...dok nije sve otishlo bestraga...chovek mora da se opusti ponekad , nije moguce sve vreme dijetirati ali chim se stvari ozbiljnije pomere na gore treba reagovati i vratiti se na postignuti rezultat. Ja se tako odrzavam vec godinu i po i nameravam i dalje.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
Odgovori 432 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju