Odgovori 432 postova
Dnevnik....
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dnevnik....

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Nadam se da sve teče kako treba :) vraćaj se pa da smršamo do Nove godine :D
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • Sax
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dnevnik....

    od Sax » pre 7 godine

    Eleonor gde si nam nestala? Hajde vrati se pa taman zajedno da krenemo u nove pobede :D
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • Vedrana
    Amater
    Amater
    Postovi: 115
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Dnevnik....

    od Vedrana » pre 7 godine

    Tebi za ljubav, da kad bolje razmislim ni Nova godina nije daleko.
    Eleonor, vraćaj nam se i hrabro u borbu sa kilama :mahalo: .
    19.09.2018. 103.3 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 7 godine

    Dobro jutro dobri ljudi :)
    Ja sam se totalno, sasvim neplanirano udaljila sa foruma... Isli na odmor, pa jos par iznenadnih putvanja, pa evo sad zimnica (od koje sam se premorila vec),pa sredjivanje kuce kojem nema kraja....iskreno, nemam snage ni vremena da se bavim sobom i ishranom....Moram da priznam da mi nedostajete i da s nestrpljenjem cekam da se vratim i "unormalim"ovde. Jos malo, da prodje "turbo"rezim i eto mene :)
    Ne pazim mnogo sta jedem :( ali se trudim da ne preterujem tako da kilaza stoji na istom....

    Vama zenske drage, od srca hvala sto mislite na mene i sto ste mi dizale dnevnik, a najveci pozdrav saljem Vedrani :009: Divne vesti, bas sam se obradovala kad videh teker :)

    Svako dobro pa se druzimo uskoro :009: :009: :009:
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Dnevnik....

    od Luna85 » pre 7 godine

    Eleonor dok ne klikne u glavi ne vredi nista. Ja sam napravila pauzu od maja i tek sada mi je ponovo kliknulo. Ali kao i kod tebe najbitnije je da nema znacajnog plusa ili nikakvog. To onda znaci da kad dodjemo do cilja lako cemo je odrzavati:)
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
  • Sax
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dnevnik....

    od Sax » pre 7 godine

    Nadam se redovnom druženju uskoro :013: :009:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dnevnik....

    od leonida » pre 7 godine

    Draga, uvek će biti obaveza ... posao, spremanje kuće, zimnica, mala deca, stari roditelji, finansijska situacija zbog koje mnogi moraju da rade i po 2 posla ... obaveza ima koliko god hoćeš.
    Ali u svom tom haosu uvek moraš da nađeš vremena za sebe :D . Pola sata dnevno izdvoji za svoje uživanje ... da li je to priprema omiljene, zdrave hrane ili neka šetnjica, da pročitaš nekoliko strana omiljene knjige ili pogledaš omiljenu emisiju na TV-u ili prosto da razmišljaš sama o sebi i svojim željama ... ali moraš da imaš samo svoje vreme. Ovo ti pričam iz svog iskustva, ja ga nekoliko godina prosto nisam imala ... izgubiš svoj identitet, izgubiš poverenje u sopstvene sposobnosti ... to je nešto što nijedna žena (pa ni muškarac) sebi ne sme da dopusti.
    Čekamo te :009: .
    Poslednja izmena od leonida u 05 Nov 2016, 10:39, izmenjeno 1 put ukupno.
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dnevnik....

    od narcisa » pre 7 godine

    Sretna sam sto nas nisi zaboravila i sto si se javila.
    Nadam se da nam dolazis uskoro da se sto vise slickas do nove godine.
    :009:
  • Luna85
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 642
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Dnevnik....

    od Luna85 » pre 7 godine

    Leonida, odličan savet za svoje vreme. Ja se potpuno slažem i isto mislim da je najvažnije da makar i kratko radimo stvari koje nas čine srećnim, čemu život ako nije tako :)
    Početak 9.1.2016 - 74 kg 17.4.2016 - 61.3 kg drugi novi početak 17.9.2017 - 66 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 7 godine

    Pozdrav drustvance :pivo:

    Hvala svima na posetama i na cuvanju dnevnika :009: Uplasila sam se da je iscureo...jes` da nije nesto uspesan, al je moj :D

    Leonida, pravo u metu... Ostaje mi da se potrudim i da naucim da "uzivam u zivotu".
    Na zalost, situacija kod mene nikako da se sredi i smiri... I dalje ne znam kud cu pre, i dalje je veeeeliki stres koji me lomi... U poslednje vreme se ne osecam bas najbolje i kao slag na tortu...dodala sam 2-3 kile zbog kojih me kicma ubija. Blago receno, osecam se ocajno....

    Ali, nadam se da cu se srediti u dogledno vreme, pa ako ne do nove godine, ono do sledeceg leta da se sredim :)

    Ostajte mi zdravo i veselo i mrsavo i cuvajte mi dnevnik dok se ja ne upristojim i krenem redovno da vas posecujem :) :009:

    P.S. Leonida, izgledas divno :)
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dnevnik....

    od leonida » pre 7 godine

    I ja se trenutno borim sa svojim vetrenjačama i prolazim kroz ekstremno stresan period ... ipak ... ne dam se, jednostavno, ne smemo se predati. Život previše brzo protiče da bi sebi smeli priuštiti da prolazi mimo nas :D .
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dnevnik....

    od narcisa » pre 7 godine

    Drzim palceve da sto prije konsolidujes redove, a dnevnik cemo da odrzavamo, ne brini.
    :mahalo:
  • Vedrana
    Amater
    Amater
    Postovi: 115
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Dnevnik....

    od Vedrana » pre 7 godine

    Eleonor, dugo te nema, dođi nam :mahalo: .
    19.09.2018. 103.3 kg
  • Eleonor
    Amater
    Amater
    Postovi: 230
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Dnevnik....

    od Eleonor » pre 7 godine

    Hej, heeej :) Surprise :)

    Dodjoh da pokupim malo dobre volje i lepog raspolozenja, i naravno motivacije :) Odavno se nisam javljala...Nema opravdanja, bezim od sebe i od odgovornosti pa tako i od foruma, ali valjda krece sezona kad pocinjem da mislim na promene pa se nadam,u dogledno vreme...ko zna, mozda se saberem :)

    Cestitam svima nedavne a i buduce praznike i zelim samo najlepse :)
  • Yo-Yo
    Amater
    Amater
    Postovi: 291
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Dnevnik....

    od Yo-Yo » pre 7 godine

    Ako ces vec da bezis, pobegni ovde, pa onda malo bezi u krug po svom kraju, pa pobegni od koje cokolade i lisnatog testa... ;)

    Forum je tu, pa je tu i bilo bi lepo da nam se vratis!
    Slika
Odgovori 432 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: _Debeljuca_ i 19 gostiju