Odgovori 445 postova
Dijetica pa Bebica
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Miss Mama Breskva i Miss Breskvica ustale u 4:00h vrtele se po krevetu do 5h i eto nas u dnevnoj cekamo da svane....toliko sam poremecena i spavanjem i jelom,i nekako sve sto je do sada islo glat sad i ne bas...zadnjih mesec dana otprilike skoro svaku noc me budi ona - rita se i okrece, onda wc, casa vode i glad....gladddd....neopisiva....da se pohvalim nekim lepim jelovnicima i ne mogu bas ,jer mi zadnjih mesec dana i nije do kuvanja, niti imam apetita...(u toku dana da se razumemo)...sto se opet naglasavam (bojim da kad se porodim -ce kola krenuti nizbrdo i ja poceti da jedem kao luda :neznalica: ) nista mi se ne trazi, nemam ideje za jelo...teram se na silu zbog bebice koju ocekujemo svaki dan a ona nece pa nece...zainatila se...termin je 26.09. a nama svima deluje tako daleko....Ilija kaze : "Kad ce vec Teodora..ja cekam i cekam i nikad ...." Sou je....skolica je pocela...ja ne znam gde udaram...jos uvek se nije slegla prasina od pocetka skolske godine....raspored casova katastrofa em se menja em se Nemanja vraca u skolu na neka dva casa...tj dolazi kuci na sat vremena, jedan dodje - drugi ode, blagi haos kod nas :headbang: poslepodnevne obaveze su vec pocele...cas srpskog utorkom,cas violine cetvrtkom, i karate sreda i petak. :crybaby: jos kad dodje smizla sledece nedelje bice belajaaaaa....muz uzima dve nedelje sa posla ako Bog da,a za posle se snalazimo mi sami....
    leonida moja nema ovde toga...tipa "hajde mi pomozi, drugi put cu ja tebi, ovde se komsija prvi jedva javi i to kad je dobre volje....ali polako izguracemo jos paar Dana pa je posle tata kod kuce :013:
    iva iva imam da se plasim i te kako...bas samog porodjaja (koji mi nije ostao u divnom secanju sa mladjim) a i organizacije posle...ali gledam da se smirim, sto kazes sad je gotovo- sta je tu je...samo da ja nju zagrlim i pomirisem i eto mene one stare sa puno elana i volje :009: citala sam tvoj dnevnik i kao sto i sama kazes,ono sto je bilo sa prvim detetom se sada ne racuna vise, pola bacis u vodu, mene su isto vec sada u trudnoci preplasili nekim stvarima za koje do sada nisam ni cula...a da ti ne pricam da su mi prvo govorili "krupna beba,pripremite se na tezi porodjaj" a sad mi kaze dr jao jako vam je sitna beba 2800 :shock: eto toliko o doktorima (cast izuzecima)
    narcisa saljem pusu veliku do sledeceg pisanja.
    Nadam se da je kod vas sve po redu, planu i programu :D veliki pozdrav
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od ivaiva » pre 7 godine

    Mishice,javi se cim budes mogla,jedva cekam da cujem novosti! :009:
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od narcisa » pre 7 godine

    Miso mislim na tebe. Nisam bila aktivna ovih dana, ali svaki dan se pitam jel dosla breskvica.
    Ljuuubim vas svee. :009:
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Hej hej drage moje, uhvatih i ja malo vremena za vas i sebe...
    Daje se na znanje, daje se na znanje....
    Rodila se jedna mala Miss Breskvica i nazvasmo je Teodora :skakutalo:
    3380gr i 49cm i najlepsi osmeh :013:
    Rodjena sam davno davno jos 28.09. ali mama zaista nije imala vremena ni toliko da udje da vam se javi a svaki dan misli na vas i ovo malo vremena da podeli sa vama....
    I jeste me cekale? Jeste jeste znam :veseljak: i hvala vam na tome...jel me primate u ovaj vas klub druzenja? Meni se ovde odmah svidelo :-P
    Porodjaj je dobro prosao, bile u bolnici 3 dana, dosle kuci u petak i odmah gosti,svaki dan do nedelje...eto danas prvi dan bez gostiju i zaista prija...
    Bate su oko mene vec uhvatile gripice,temperature i smrkanje, a ja uzivam li uzivam, meni nista ne fali :pivo:
    Kilice su bile bas izmedju 69 i 70 zadnjih dana i kontrola pa tako da moja "maka" racuna 69,5 a ostala trudna sa 59,5 znaci tacno 10kg u trudnoci...posle bolnice (subota) vagica vikala 64,9 a danas 64,1kg...praticemo stanje i kilice, izmeriti obime i javiti vam se uskoro sa novostima :hi-fi:
    Verujem da sam nesto zaboravila ali javice se moja maka prvom prilikom :headbang:
    Ljubac velikiiiii ma najveci :mahalo:
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od ivaiva » pre 7 godine

    E divno!Cestitam mamice i dobro nam dosla Teodora! :009: Bas me raduje sto ste obe dobro.Uzivaj u Teodori koliko god mozes,znas kako brzo prestanu da budu bebe. :)

    Sto se kilograma tice,ja mislim da ce u roku pd mesec dana i taj preostali visak da nestane,tako da za tebe ,Mishice ,ne brinem uopste! :)
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • leonida
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1461
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od leonida » pre 7 godine

    Čestitam :skakutalo: :skakutalo: :skakutalo:
    Uzivaj u Teodori koliko god mozes,znas kako brzo prestanu da budu bebe. :)
    Nemam ništa pametnije od ovog da kažem ... zaista porastu dok se okreneš, uživaj :D
    Početna kilaža 99 kg, krajnja 67 (oko godinu dana dijete).

    Nov početak 03.09.2018.početna 79, trenutna 76, cilj 67.
  • Sax
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od Sax » pre 7 godine

    Čestitaaaaam :013: :013: :013: Divne vesti! Veliki poljubac za Teodoru :009:
    • start........ 79,9kg, 14.08.2020.
      trenutno.. 78,4kg
      cilj 68,5kg pa 65kg
  • volja cini cuda
    Amater
    Amater
    Postovi: 194
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od volja cini cuda » pre 7 godine

    Cestitam Mishice! :veseljak:
    Super sto je nakon trudnoce samo plus 10. Nece to biti samo kile. Ima tu i vode..ma znas ti to sve bolje od mene. Samo imaj strpljenja da se tvoje telo a i unutrasnji organi vrate kao pre trudnoce, ipak je to drugo stanje.
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od narcisa » pre 7 godine

    Jupiiiiiiiiiii :veseljak: .
    Cekali nego sta, a i docekali.

    Sa kilama bas dobro stojis, za tili cas ces se prozgodniti.
    :009:
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Skuvah kafu i reko da uletim da pogledam ko nas je obisao...macke moje mackaste hvala vam puno na lepim recima dobrodoslice :009:
    Mama ne moze da se pokupi od obaveza, umorna nisam ali sta drugo da vam kazem kad mi muz vec ove nedelje otisao na posao.
    Bilo je da ce uzeti dve nedelje,...od koje sam ja tri dana bila u bolnici i dosla petak kuci, a u ponedeljak on sredio papire Tei, utorak vec radio, sredu poceli pasos i drzavljanstvo i bili kod dr i od juce radi i radice ubuduce...a bate su stavljene pred svrsen cin, sto se dolaska kuci iz skole tice...tj Ilija i eto ga dosao danas kuci sam....prvi put...sa 6godinica...smrc...za Nemanju nema brige...toliko mi pomaze...u utorak (Tein 6dan) muz otisao na posao jer ga je sef "zamolio" - ona spavala taman kad su bate trebale doci kuci...znaci nisam mogla sa njom, tako da je Nemanja 4puta isao u skolu taj dan...prvo ujutru redovno, posle po brata,posle na dopunski cas greskom,pa ipak za sat vr.na taj cas...kad sam taj dan prezivela onda super...napolju pljustala kisa a ja po njih sa njom nisam mogla, zove uciteljica da ce Nemanja doci kuci a on u stvari dogovor bio kod kuce da ceka brata ispred skole i nikako ne dolazi kuci bez brata :( ..haos...ja i skuvala rucak i oprala dve masine i sve posklanjala...ma da ne smaram -ja uopste ne lezim jel te jer nemam vremena i ne kukam samo cekam one koji mi posle kazu "ma takva su ti deca rodjena -dobra ili lako je tebi." :shock:
    Sa Teom smo bili vec kod cika doce i sve je super...lepo napredujem, juce mi je i pupcic otpao :pivo:

    A za kilice jesam zadovoljna,jer realno tek je nedelju dana proslo...ja se sebi dopadam sad sam prava "mamička"...za sad nemam neki apetit sto je dobro...ali nocu dok nju hranim sam gladna kao vuk..."samo" bi uzela nesto za pod zub nocu, sto ne radim ali...stavila sam vodu pored kreveta i navijem flasu kad god osetim glad, ali jedno vece oko 23h uz gledanje tw-a bilo,bilo,.... :020: malko mancmeloa,jedna krofna, malo cokolade i nikad stati...muz mi kaze "joj smesna si mi,kao neko dete,jela bi a kao nece..." ili sedi jedi ili nemoj da kukas posle...e tu sam i stala...eto...a u toku dana iskreno nemam vremena da jedem samo odjednom osetim glad, sto znam nije dobro...skuvam ja i sednem a ona pocne da kenka...ili deca kazu gladna dok njima nesto napravim opet neko se najavi i ja osta gladna...ali u toku nedelje je najbolje svi rade, poseta nemam i onda se ja dobro organizujem :D
    Za sad nece biti nikakvih dijeta sigurno...cak nesto sam i zamisljala neka bude sad kako mi zivot donese, da se prepustim drugim bitnijim stvarima a ja cu se truditi da pazim na ishranu, a tamo na prolece kad ona ojaca i ja se sasvim upoznam sa njom i njenim potrebama,pa se svi mi naviknemo jedni na druge i budemo konacno imali svoj red i program kao pre, onda ako bude potrebe cu zapoceti opet dijeticu jer mi je zaista prijala i dala rezultate...
    Odoh sve me ceka, opet predvece imamo goste, dolaze baka i deda da je vide...
    Pozdrav od Dore i Mamičke :009:
    Vama drage moje dame hvala jos jednom na posetama :mahalo:
  • Tebi_Za_Ljubav
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 744
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od Tebi_Za_Ljubav » pre 7 godine

    Da čestitam i ja :) Puno mi je srce kad čujem/pročitam ovako lepe novosti. Budi srećna i presrećna mama, uživaj jer imaš divne razloge za to. PRelepo ime ste joj dali. Neka je Bog čuva :veseljak:
    Bez obzira šta mi se desi, ja sam borac, a ne žrtva!
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    Uleteh samo da obrisem prasinu...vidim nakupila se :D
    Tebi_za_ljubav - hvala na divnim recima za Teinu dobrodoslicu. :009:
    Poljubac za zeneeee :009: :009: :D
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od narcisa » pre 7 godine

    Miso a gdje je izvjestaj o breskvici? Rutinsko brisanje prasincuge bih i ja obavila :wink: .
    :009:
  • MiShīCá Mãllä
    Amater
    Amater
    Postovi: 339
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Dijetica pa Bebica

    od MiShīCá Mãllä » pre 7 godine

    ...samo da ne iscuri dnevnik...trebace mi uskoro...u plusu sam :-)
    Pozdrav mojim zenama od breskvice i mamičke :-*
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Dijetica pa Bebica

    od 314pezos » pre 7 godine

    Samo napred Mišice, čekamo te da ubiješ taj plus :headbang:
    Slika
    Slika
Odgovori 445 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju