Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?
  • Da li se hranite u McDonald's-u?

    Da
    4
    6%
    Ponekad
    34
    49%
    Ne
    32
    46%
     
    Ukupno glasova: 70
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od Ella » pre 16 godine

    izvinjavam se na slovnim greškama koje nisam stigla da ispravim

    izvor: www.mcdonalds.co.yu
  • malena-ok
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    od malena-ok » pre 16 godine

    hehe ja licno nista :D jer znam ako tamo odem da nista pametno necu jesti, tako da i ne idem
  • Lana
    Amater
    Amater
    Postovi: 128
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lana » pre 16 godine

    I pre početka moje borbe za zdrav život i manjak kg usput nisam odlazila u slavni Mek. Jednom davno sam često išla, ali kad je moja drugarica iz srednje krenula da radi tamo i rekla mi "Prvo pereš pod, onda te zovu hitno da dođeš na roštilj ili fritezu a ne stigneš ni ruke da opereš" rešila sam da ga zaobilazim u širokom luku.

    U Švedskoj sam (prvi put bila) u Meku kupila cezar salatu - najgoru koju sam u životu probala! Šta više reći?!

    Ali zato doskora lokalnu palačinkarnicu i pljeskarnicu nisam zaobilazila :(
    Boze, molim te, daj mi strpljenja - i to odmah
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Ne idem i nemam nameru da jedem plastiku :x .
    Na najboljem sam putu i svoju decu da edukujem da ih zaobilaze u sirokom luku.
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Ni ja ni deca... jos dok su bili manji uspesno smo "prevazisli" problem...Ne znam da li je sugestija ali meni se iskreno tamo nista ne dopada..
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    NI meni se tamo ništa ne dopada. U mom gradu pompezno je pre 10 godina otvoren Mek, nakon godinu dana su ga zatvorili. Jednom nam je kolega iz njega doneo klopu kada smo radili ceo dan, ukus je bio užasan jer sam istovremeno mogla da osetim i slatko i kiselo i ljuto i gorko,...katastrofa. Drugi put sam otišla sa društvo zbog drugarice koja je tamo bila animator. Jedino lepo iz Meka su dve igračkice koje i danas čuvam i klinci se igraju sa njima.
  • Asja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 42
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Asja » pre 16 godine

    Vodim klince u Mek. Ne gnjave oni mene zbog klope, nego više zbog igračke. Kad mi se baš nešto jede, uzmem obično salatu ili zimi, sladoled jer ga nigde više nema. Često popijem kafu kad moji jedu nešto više. Kad sam nabacila ove kile, porok mi je bio milkshake koji sam obožavala kao mala (stara ljubav zaborava nema). Ona tabelica kalorija što dobiješ kad kupiš nešto mi je mnogo pomogla da ne jedem tamo.
  • Missy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Missy » pre 16 godine

    Kukuuuuuuuuu ja obozavam mekic,ali stvarno dugo nisam jela njihovu hranu.
    Mada sam upravo izracunala jedan obrok u istom i ispada oko 1372kcal a to je inace moj dnevni dozvoljen unos.
    Loll mislim da cu ga zaobilaziti u sirokom luku :D
  • ViA V.

    od ViA V. » pre 16 godine

    Isla sam u McDonald's dva puta u zivotu. Oba puta u Nisu.
    Prvi put jer mi se slosilo, a on je bio najblizi, pa me otac odveo da popijem sok da se povratim.
    Drugi put jer sam imala 2 sata vremena da ubijem, a i ja i otac smo bili gladni. Narucili 'Happy Meal' (mada se nisam osecala srecno posle jela): ja pojela pljeskavicu (koju moras da drzis pincetom) a on pomfri. I igracka je bila glupa. :evil:

    Brzu hranu zaobilazim uvek (tj. od kad sam na dijeti), a iskreno me i ne privlaci to 'spremljeno na brzinu za sto vise ljudi'.

    Mali podatak o radnjama brze hrane:
    * nema pranja ruku izmedju spremanja hrane i dodirivanja novca
    * hrana se ne obradjuje termicki dovoljno
    * hrana se izlaze vremenskim uslovima (npr. dzak sa brasnom od koga se pravi pizza stoji u vlaznoj prostoriji; ili se kackavalj cuva van frizidera).
  • Big Fat Cat
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Big Fat Cat » pre 16 godine

    u mek odem vrlo retko i to obicno kad sam na nekom putovanju. ali otkad sam gledala film super size me nekako nemam vise zelju da jedem tamo.
  • sanjan

    od sanjan » pre 16 godine

    ViA V. napisao:Isla sam u McDonald's dva puta u zivotu. Oba puta u Nisu.
    Prvi put jer mi se slosilo, a on je bio najblizi, pa me otac odveo da popijem sok da se povratim.
    Drugi put jer sam imala 2 sata vremena da ubijem, a i ja i otac smo bili gladni. Narucili 'Happy Meal' (mada se nisam osecala srecno posle jela): ja pojela pljeskavicu (koju moras da drzis pincetom) a on pomfri. I igracka je bila glupa. :evil:

    Brzu hranu zaobilazim uvek (tj. od kad sam na dijeti), a iskreno me i ne privlaci to 'spremljeno na brzinu za sto vise ljudi'.

    Mali podatak o radnjama brze hrane:
    * nema pranja ruku izmedju spremanja hrane i dodirivanja novca
    * hrana se ne obradjuje termicki dovoljno
    * hrana se izlaze vremenskim uslovima (npr. dzak sa brasnom od koga se pravi pizza stoji u vlaznoj prostoriji; ili se kackavalj cuva van frizidera).

    ......ili se ulje termicki obadjuje na desetine puta tj dok nepocrni...
    a hrana u meku mi deluje kao gumene igracke iz kineske radnje ,neznam kakvog je ukusa nisam nikada nista jela ali sam svakako sigurna da ukus nije ama bas nista kao i velicina porcije (i uopste ne izgleda kao na slici na bilbordima)
  • evi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 16 godine

    od evi » pre 16 godine

    Obozavam hranu u Mecu! 100% sam ubedjena da u sosove stavljaju nesto sto jos vise pojacava zelju za njihovom hranom.
    No, priznajem da je jedem vrlo retko. Svesna sam cinjenice da je tamo 90% sve vestacko i puno aditiva i to me sprecava da jedem cesce. Mozda 1-2 godisnje pojedem neki Big Mac (eto, npr. prosle godine nisam pojela ni jedan).
    Ali, tamo idemo cesto na kafu, caj, djus. Razlog je sto nema pusenja.
    Slika
  • skubisa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 28
    Pridružio se: pre 16 godine

    od skubisa » pre 16 godine

    obozavam, mogla bih jesti svaki dan, ali se opasno suzdrzavam. eto uvela sam sebi jedan obrok mesecno kao nagradu sto se uspesno pridrzavam dijete i vezbam svaki dan. to jednom mesecno bude uglavnom dupli cizburger veliki obrok sa djusom, ili mc fish veliki obrok. djus im je bas super!!
    pozz,
  • sanjan

    od sanjan » pre 16 godine

    :shock: izgleda sam ja operisana od fast food hrane ..neznam ...
  • Lela
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela » pre 15 godine

    Ja nejedem ništa iz mc donalda to ima najviše kalorija a ionako nema u banja luci mc donalda barem ga još za sada nisu otvorili a i bolje da nisu

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Vanja i 10 gostiju