Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?
  • Da li se hranite u McDonald's-u?

    Da
    4
    6%
    Ponekad
    34
    49%
    Ne
    32
    46%
     
    Ukupno glasova: 70
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Eto ja terkam rolere po mrakaci Savskim kejom u letnjem periodu ali sacekam da zahladni koliko je to moguce pa opalim oko 01h... Mozda se negde i sretnemo a mozda i dodjes kod mene na splav na picence... :wink:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • maja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 41
    Pridružio se: pre 15 godine

    od maja » pre 15 godine

    a nemam drustvo za rolanje i onda mi je ada ujutru idealna dok ne dodju svi na nju,
    pice,splav-uvek
    nisam znala

    vidim da klizas ja sam se prof bavila klizanjem dugo dugo i dosadilo mi je...
    ostali su jos quadricepsi jaki i veliki a i listovi
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Ja sam isto isla na umetnicko od 4.5 godine pa nadalje ali sada idem rekreativno i vrlo redovno... Nikada mi nece dosaditi... Prosto oboooozavaaaammmm klizanje... :D
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • maja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 41
    Pridružio se: pre 15 godine

    od maja » pre 15 godine

    ja rolere jer mi se nesto zima uvukla u kosti od silnih ledenih dvorana i kombinezoncica tankih
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Sad smo vec 'off topic' ali moram da te pitam jos i ovo... Zar se ne osecas sputano na rolerima nakon klizaljki... Meni toliko ogranicavaju slobodu pokreta da sam vrlo cesto utucena nakon voznje rolerima... OK, trose se kcal ali ja ih jednostavno dozivljavam pre kao prevozno sredstvo nego kao nesto sto dozvoljava kreativnost... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • maja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 41
    Pridružio se: pre 15 godine

    od maja » pre 15 godine

    ne
    meni je sper kad odem na stazu oko ade bas za voznju stavim slusalice i uzivam
    mozda mi prija u prirodi vise nego na ledu
    ali znam da mi je oduvek smetala guzva i isti pravac kretanja u krug koji je dosta manji od onog na adi :D
    volim da klizam nije da ne volim ali sam sad ipak za varijantu kamin i vunene carapice
  • Jellyfish
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od Jellyfish » pre 14 godine

    Sto se Mc- a tice ja ga obozavammm, mogla bih svaki dan po jedan big Mac obrok, uff.. Isla sam tipa jednom u mesec dana, a i nije mi daleko to zlo, nekih 15 min peske.. Znala sam sa drugaricom u 3h ujutru da odem na Mek drive i da se ozderavamo kao prasici(cuj prasici, svinjee :oops: !). Ali ucim se suzdrzavanju, pa menjam navike, casticu sebe ponekad tom hranom, 1- 2 puta godisnje.. Inace, jedina hrana koja je meni ukusnija od ove iz meka je iz Goody's-a(to je Grcki lanac fast-food proizvoda), ajoj to su rajski zalogaji 8)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od lasata » pre 14 godine

    U Meku je najbolje izabrati izlazna vrata... :D
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • leanna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od leanna » pre 14 godine

    Eh, las, MM se ne bi složio sa tobom, ali ja potpisujem :)
    Nikad nisam volela ništa iz Meka, čak i dok sam tamanila drugo "smeće" :)
  • Dzone
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od Dzone » pre 14 godine

    Strasno...
    Ja uzmem "seik od cokolade" i "sladoled duplim prelivom karamele"
    a drugari pored mene se dave u pilecim krilcima!
    Kad pogledam kalorije, skro da smo isto uneli
    lol
  • amber
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od amber » pre 12 godine

    Ja u Meku nejedem jer je skup a mala količina hrane, za te pare mogu zdrav ručak da spremim, jedino obožavam onaj veliki pomfrit mogu sama da smažem, mada uvek sve delim, jedem par puta godišnje u Meku, njihove hamburgere ne volim tanki su i slabi, mnogo više volim klasičnu pljesku ali ni nju isam jela tri godine :( :( , pazim...jedino što baš volim iz Meka pored pomfrita je onaj lepljivi sirup od karamele što ide preko sladoleda.
  • pufnicaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Šta ćeš da izabereš u McDonald's-u?

    od pufnicaa » pre 9 godine

    U mom gradu nema Meka :))) I bas sam srecna.Odem jednom godisnje u Mek :) i pojedem neku pljesku,pomfri :) Inace sam objavila rat pomfriju i svoj toj brzoj hrani :)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju